دسته بندی موضوعی

پرده برقی

فروشندگان و مجریان پرده برقی

 • پارساوین سازان
  تولید کننده برتر درب و پنجره یو پی وی سی و توریهای مدرن جمع شونده رولینگ و پلیسه در سالهای ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲
  • ۰۹۱۲۲۲۵۸۱۴۶ - ۲۲۹۲۵۶۴۱ (۰۲۱)
  آدرس: تهران - خ شریعتی
 • شرکت مهندسی فریتز
  نماینده انحصاری قفل های دیجیتال لاک میز ( lockmaze) آلمان در ایران توزیع کننده انحصاری تجهیزات هوشمند سازی لوکسون ( loxone) اتریش در ایران
  آدرس: اصفهان - سهره وردی
 • پرده سرای جواد
  طراحی و اجرا انواع پرده ها پارچه ای و فانتزی و عمودی زبرا کرکره نصب و اجرای ریل برقی و پرده برقی
  آدرس: تهران - میدان رسالت
 • هوشمند سازان
  اتوماسیون ساختمان
  آدرس: گيلان - رشت - رودباری
 • پرده سرای پارسا
  طراحی، دوخت و نصب انواع پرده های دستی و برقی ارائه پرده های ریموت دار کرکره، شید رول، زبرا، بامبو ( حصیری )، تصویری، پلی دراپه، لوردراپه pardeh
  آدرس: تهران - خ پیروزی
 • مدرن ایده امرتات صبا
  از صفر تا صد اندازه گیری، تولید و نصب انواع پرده شید های زبرا ، رومن ، پلیسه ، سیلوئت ، کرکره فلزی(باتومی-ولومی)، لوردراپه و انواع شید های سینگل در رنگ و طرح های متنوع "تمام ترک و تایوان"
  آدرس: تهران - شهرک صنعتی خاوران
 • هزاره سوم (آرنا)
  فروش ومجری تمامی دربهای اتوماتیک، تیغه کرکره موتور ، پارکینگی، شیشه ای، پرده برقی ، سایه بان اتوماتیک، بالابر های هیدرولیک و وینچی
  آدرس: گيلان - رشت - بلوار معلم شمالی
 • پرده برقی متین
  با پیشرفت روزافزون تکنولوژی به طور مداوم شاهد ظهور فناوری های جدید در عرصه های گوناگون زندگی هستیم. یکی از مصادیق این فناوری ها، موضوع اتوماسیون و هوشمندسازی ساختمان و پرده برقی است.
  آدرس: تهران - تهران:خیابان ولیعصر
 • پرده برقی متین
  پرده برقی متین نماینده انحصاری موتور پرده Super life در ایران و خاورمیانه
  آدرس: تهران - ونک

راهنمای انتخاب پرده برقی

پرده برقی

یکی از امکانات یه خونه مدرن و امروزی پرده برقی است. در حالی که ظاهر پرده همان پرده عادی است به کمک ریموت به صاحب خانه کمک می کند که از باز و بسته کردن دستی پرده بی نیاز شود. به تناسب وزن پرده و نحوه باز شدن آن موتوری با توان مناسب انتخاب می شود، ریل انتخاب شده نیز باید با نوع موتور منتاژ شود.
پرده برقی با توجه به انواع آنها قطعات مختلف دارند ولی اصلی ترین که در اکثر پرده برقی ها کاربرد دارد عبارتند از: ریموت، ریل و متعلقات، موتور پرده برقی.

پرده برقی شامل :
1- موتور پرده برقی:
-پرده برقی بالارو: این نوع موتور به صورت عمودی پرده را بالا و پائین میکند. در این نوع پارچه پرده برقی باید مناسب انتخاب شود و انتخاب نوع پارچه محدود خواهد بود.
- پرده برقی وسط بازشو: این نوع موتور به صورت افقی از وسط پرده را به دو طرف هدایت می کند. پرده عادی منزل بدون هیچ گونه تغییر به ریل میل پرده وصل می شود و احتیاج به پرده خاصی نیست.
- پرده برقی کنار رو: این نوع موتور به صورت افقی پرده را از یک طرف کنار می زند. پرده عادی منزل بدون هیچ گونه تغییری به ریل میل پرده وصل می شود و احتیاج به پرده خاصی نیست.
2- ریموت:
- ریموت دوازده کاناله: 12 عدد موتور پرده برقی را هم زمان یا جداگانه میتواند کنترل کند.
- ریموت پانزده کاناله: 15 عدد موتور پرده برقی را هم زمان یا جداگانه میتواند کنترل کند.
- ریموت پنج کاناله: 5 عدد موتور پرده برقی به صورت هم زمان یا جداگانه میتواند کنترل کند.
- ریموت تک کاناله: یک عدد موتور پرده برقی را می تواند کنترل کند و مناسب منازل با یک پرده برقی است.

3- ریل و متعلقات: اندازه ریل پرده برقی با توجه به نیاز کارفرما متغییر است با استفاده از این ریل ها می توان پرده پارچه ای با هر نوع متریال، اندازه به ریل و گیره های آن وصل کرد.

انواع پرده برقی:
امروزه پرده برقی با طرح ها و مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند. برخی از انواع پرده های برقی:
پرده برقی زبرا، پرده برقی بامبو پرده برقی بالا و داخلی لوله ، پرده برقی کنار و معمولی، پرده برقی شید، پرده برقی توپلار، پرده برقی کرکره ای، پرده برقی کنار رو تسمه ای، پرده برقی لوردراپه، پرده برقی رومن، پرده برقی پارچه ای، ، پرده برقی ریموت دار، و ...