انتخاب استان و شهر

  انتخاب استان یا شهر

  ستون قصر طلایی vip

  پارتیشن تک جداره

  فروشندگان و مجریان پارتیشن تک جداره

  راهنمای انتخاب پارتیشن تک جداره

  پارتیشن تک جداره
  پارتیشن تک جداره برای جدا نمودن قسمت های مختلف در فضاهای اداری برای ارتقا بخشیدن به عملکرد پرسنل در یک مجموعه مورد استفاده قرار می گیرد .
  شیشه هایی که در پارتیشن تک جداره استفاده می شود معمولا به ضخامت 6 میلیمتر است و این شیشه ها یا به صورت ساده، تمام سندبلاست یا سندبلاست راه راه میباشد. در پارتیشن های تک جداره آلومینیوم دربها با فریم مخصوصی ساخته می شود تا بتوان تجهزات قفل و یراق آلات در آن ایجاد کرد. شیشه هایی که در پارتیشن های تک جداره آلومینیوم دار استفاده می شود با ضخامت 4 میلیمتر و به صورت ساده یا تمام سند بلاست یا سندبلاست راه راه می باشد. بر روی شیشه پارتیشن تک جداره می توان لوگوی شرکت را به صورت سندبلاست بر روی شیشه اجرا نمود .
  در شرکت ها و اداره ها زمانی که میزان نور محیط برای شما مهم است می توانید از پارتیشن های تک جداره شیشه ای استفاده کنید، که بهترین و بیشترین نور متعلق به پارتیشن تک جداره شیشه ای میباشد و باعث طراوت و شادابی بیشتر در محیط می شود. پارتیشن های تک جداره شیشه ای را می توان در طرح های مختلف مطابق با سلیقه و نیاز خود تهیه نمایید این پارتیشن ها از شیشه های مات و براق استفاده می شوند .

  پشتیبانی ساختمون دات کام

  اگر موضوع، محصول ، خدمات، مطلب و اطلاعات مورد نظر خود را پیدا نکردید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم : ۸۸۳۴۱۵۲۸(۰۲۱) - ۸۸۳۴۱۵۳۴(۰۲۱) - ۸۸۸۲۸۳۳۹(۰۲۱)

  ارسال دیدگاه یا سوال, درباره پارتیشن تک جداره