معرفی نمایندگی های فروش انواع عایق صوتی در استان تهران

فروشندگان و مجریان عایق صوتی آکوستیک ، ضد صدا در استان تهران

راهنمای خرید عایق صوتی در استان تهران

به کلیه روش‌هایی که به کار گرفته می‌شود تا مانع ورود سر و صدای آزاردهنده به یک فضا شود، عایق بندی صوتی یا عایق ضد صدا می‌گویند. 
عایق صوتی کارکردهای متفاوتی دارد، از جمله: کاهش سر و صدای آزاردهنده، جلوگیری از انتقال گفتگوها به اتاق‌های مجاور و بهبود کیفیت صدا در یک فضا. به طور معمول، چندین روش برای عایق کردن استفاده می‌شود. یکی از ابتدایی‌ترین راه‌ها بستن منافذی مثل درزهای در، پنجره ها، داکت‌ها و خلاصه هر درز ناخواسته‌ای است. روش دوم که هنگام ساخت ساختمان باید به آن توجه کرد، استفاده از مصالح سخت و عایق صدا است. استفاده از فوم هم روش معمول دیگری است. بالاخره، استفاده از مواد ومصالح جاذب صدا در کف، دیوارها و سقف‌ها هم بسیار معمول است- به این روش در اصطلاح اکوستیک کردن می‌گویند. 

اگر تصمیم خرید عایق صوتی یا عایق ضد صدا را دارید به شما توصیه می‌کنیم،در صورتی که ساکن استان تهران هستید،از بین انواعمختلف عایق ضد صدا، عایق صوتی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید.ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید عایق صوتی در استان تهران


نکته‌ی بسیار مهمی که باید بدانیم این است که تراکم و دانسیته‌ی بالای مصالح به معنای عایق صوتی بودن آن‌ها نیست. در واقع، هر چه محصولی متراکم‌تر باشد، توان مقابله‌ی آن در مقابل سر و صدا کمتر است. برعکس این مواد نرم و قابل انعطاف هستند که می‌توانند بهتر صدا را جذب کنند. مواد مختلفی به عنوان عایق صوتی بکار می‌روند. یکی از مواد متداول‌ برای عایق صوتی پشم سنگ است. معمولا پشم سنگ را در هنگام ساخت کارگذاری می‌کنند. پنل‌های اکوستیک سه سانتی متری هم ابزارهای دیگری هستند. این پنل‌ها روکار هستند و یک المان طراحی داخلی محسوب می‌شوند. فوم‌های ضدصدا برای عایق بندی کف هم ابزار دیگری هستند. استفاده از پنجره‌های دوجداره و سه جداره، درزگیرهای پنجره و در هم ابزارهای دیگر عایق صوتی هستند. عایق کاری برای دیوار مشترک هم روشی است که هنگام ساخت بکار بسته می‌شود. 
از جمله نکات مهم که باید بدانیم این است که اولا نباید در محل‌های رطوبت گیر و مرطوب از مواد جاذب رطوبت استفاده کرد. در محل‌هایی هم که احتمال آتش‌سوزی وجود دارد ، نباید از مواد آتش‌زا استفاده کرد. نکته‌ی بسیار مهم دیگر هم اجرای صحیح و اصولی عایق بندی است. قیمت‌‌های ارائه شده برای عایق صوتی هم بسیار متفاوتند. بنابراین، انتخاب بهترین اجراکننده که تمامی ضوابط را رعایت کند، بهترین قیمت را پیشنهاد دهد و کاری عاری از هر نقص و مشکل ارائه دهد عاقلانه‌ترین و کوتاه‌ترین مسیر است.
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان عایق صوتیدرج نموده‌اند،توصیه می‌کنیم"راهنمای انتخاب عایق صوتی" رامشاهده نمایید، تابهترین انتخاب را در میان انواع عایق با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهرانداشته باشید. این که فروشندگان عایق ضد صدادر استان تهران چه نوع عایقی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند،عاملی تاثیر‌گذار در خرید این مدل عایق خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع عایقرا در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را انجام داد. همچنینمی‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

3.85 (20 votes)

مطالب مفید درباره عایق صوتی آکوستیک ، ضد صدا

  • راهنمای عایق کاری صوتی

    امروزه درخیلی از خانه ها، به منظور بزرگتر نشان دادن محیط خانه، دیوارهای داخلی را حذف می کنیم. همزمان با این...
  • روشهای کاهش انتقال و انعکاس صدا

    به طور کلی نباید فراموش کرد که هر چقدر هم هزینه کنیم، نمی توانیم به یک ایزولاسیون صد در صد دست پیدا کنیم، ب...
  • عایق کاری صوتی چیست؟

    به منظور جلوگیری از مزاحمت توسط صداهای ایجاد شده در اتاق های کناری یا فوقانی ، ساختمان ها باید طوری ساخته ش...