دسته بندی ها

بلوک و تایل و آجر شیشه ای در تبریز

جستجوی بلوک شیشه ای در تبریز نتیجه ای نداشت
جستجوی بلوک شیشه ای در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای انتخاب بهترین مدل بلوک شیشه ای در شهر تبریز، استان آذربایجان شرقی

بلوک شیشه ای آجرهایی هستند از جنس شیشه که عایق بسیار خوبی برای صوت، حرارت و سرما می‌باشند. با توجه به اینکه، ساختن دیوار با آجرهای سنتی، موجب تاریک شدن فضا می‌شود، می‌توان در بسیاری از قسمت‌های داخلی ساختمان که حفظ روشنایی و انتقال نور اهمیت دارد،  از این بلوک‌ها استفاده کرد. بلوک‌های شیشه‌ای با داشتن تنوع رنگ بالا، جنبه تزیینی نیز دارند. از طرف دیگر، کمتر بودن ضخامت بلوک‌های شیشه‌ای نسبت به آجرهای سنتی، موجب افزایش مساحت مفید فضا می‌شود. جنس شیشه‌ای این بلوک‌ها هم پاک کردن و تمیزکاری را راحت کرده و هم موجب می‌شود، که در برابر رطوبت مقاوم باشند. پس می‌توان به راحتی از آن‌ها برای تزیین مکان‌های مرطوب مثل سرویس بهداشتی، حمام، آشپزخانه، استخر و ... استفاده کرد. این بلوک‌ها بسیار ساده و در زمان کمتری نسبت به آجرهای سنتی چیده می‌شوند. به لحاظ اقتصادی هم دیوارهای شیشه‌ای، هزینه تمام شده کم‌تری نسبت به دیوارهای سنتی دارند.
اگر تصمیم خرید بلوک شیشه‌ ای را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان آذربایجان شرقی هستید، از بین انواع مختلف این محصول در شهر تبریز بلوک شیشه‌ ای با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تبریز موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

خرید بلوک شیشه‌ای در شهر تبریز، استان آذربایجان شرقی


علاوه بر بلوک‌های شیشه‌ای ایرانی، بلوک‌های ساخت کشورهایی چون چین، فرانسه، ایتالیا و آلمان هم در بازار وجود دارند که در مدل‌های ساده و طرح‌دار عرضه شده‌اند و قیمت‌های مختلفی دارند. اگر محرمیت فضا برایتان اهمیت دارد، می‌توانید از بلوک‌های شیشه‌ای مات استفاده کنید. اگر از بلوک‌های شیشه‌ای برای سقف استفاده می‌کنید، حتما باید نکات ایمنی را هنگام نصب رعایت کنید. مثلا گاهی زیر بلوک شیشه‌ای یک توری فلزی قرار داده می‌شود. در صورت شکسته شدن، شیشه‌ها توسط توری فلزی کنترل می‌شوند و به پایین سقوط نمی‌کنند. این بلوک‌ها مربعی شکل و با ابعاد طول و عرض 19، 24 و 30 سانتی متر موجود هستند، که بلوک‌های 19*19 کاربرد بیش‌تری دارند. ابعاد این بلوک‌ها را برای اجرا با احتساب ملات اطراف‌شان 20 سانتی متر در نظر می‌گیرند. البته نوع دیگری از بلوک‌های شیشه‌ای به نام نیمه بلوک هم هست که مستطیلی شکل است و در موارد خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد.
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان بلوک شیشه‌ ای در تبریز درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب بلوک شیشه‌ ای " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز داشته باشید. این که فروشندگان این محصول در تبریز چه نوعی بلوک شیشه‌ ای و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع بلوک شیشه‌ ای را در بین فروشندگان شهرهای استان آذربایجان شرقی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر تبریز انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره بلوک شیشه ای