دسته بندی ها

لیست فروشندگان انواع مدل بتن الیافی در استان تهران

فروشندگان و مجریان در استان تهران

 • تولید کننده انواع الیاف بتن - (الیاف فلزی، الیاف پلیمری، الیاف شیشه)
  آدرس: سهروردی شمالی

راهنمای انتخاب, خرید و بررسی بتن الیافی در استان تهران

بتن الیافی ماده ای مخلوط از سیمان، ملات و بتن با الیافی ناپیوسته و گسسته است. این ماده دارای انواع مختلف و با ویژگی های متفاوت می باشد. ابعاد الیاف که از نسبت طول به قطر محاسبه می شود به طور معمول بین 30 تا 150 است. بتن الیافی دارای مواد الیافی می باشد که این مواد موجب می شوند تمامیت ساختار بتن افزایش داشته باشد.

اگر تصمیم به استفاده از بتن الیافی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف بتن الیافی در استان تهران بتن الیافی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان تهران موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید بتن الیافی در  استان تهران

بتن الیاف انواع گوناگونی دارد که عبارتند از: بتن الیاف شیشه ای، بتن الیاف فولادی، بتن الیاف مصنوعی.

الیاف شیشه ای: اگر شیشه به بتن اضافه شود کارایی بتن را کم خواهد کرد که برای حل کردن این مشکل باید به سراغ روان ساز های مناسب برویم تا کارایی بتن را بالا ببریم. الیاف شیشه ای متشکل از فیبر های شیشه ای هستند به ضخامت 10 میکرون که این فیبر های شیشه ای مقاومت کششی شان بالا است. استفاده کردن از الیاف شیشه ای علاوه بر این که باعث تقویت کامپوزیت می شود بلکه مقاومت در برابر خوردگی را هم بالا می برد. مزیت دیگر الیاف شیشه ای این است که عملکردی به عنوان عایق حرارتی نیز دارند. الیاف شیشه ای در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود که عبارتند از نخی، پارچه ای، نمدی، رشته ای، سوزنی، نواری و سه بعدی.

الیاف فولادی: اگر بخواهیم خواص بتن را در سازه های بتنی و بتن های مسطح افزایش دهیم استفاده از الیاف فولادی در رسیدن به این هدف ما را یاری می کند. مهم ترین ویژگی الیاف فولادی این است که استفاده از آن ها موجب می شود که مقاومت کششی بتن در مقابل ترک خوردگی افزایش یابد. ولی امروزه از این نوع الیاف بتن استفاده زیادی نمی شود. الیاف فولادی خود انواع گوناگونی دارند که دارای سطح مقطع های متفاوت می باشند. این سطح مقطع ها می توانند دایره ای شکل باشند، مستطیلی شکل باشند، یا به صورت نیم دایره ای. البته برخی از مقاطع دارای شکل های نامنظم یا متغیر هستند. مزایای استفاده از الیاف فولادی بالا بردن مقاومت در مقابل ضربه، بالا بردن جذب انرژی، بالا بردن مقاومت برشی، بالا بردن مقاومت خمشی و بالا بردن مقاومت فشاری می باشد.

الیاف مصنوعی: الیاف مصنوعی که به آن ها الیاف پلاستیکی هم گفته می شود باعث می شوند که دوام در ساختار بتن افزایش یابد. همچنین استفاده از الیاف مصنوعی باعث بالا بردن مقاومت بتن نیز می شود. از دیگر ویژگی های استفاده از آن ها بهبود بخشیدن و همچنین تقویت خواص مکانیکی بتن و کنترل کردن خوردگی در ساختار بتن می باشد. مزیت دیگر الیاف مصنوعی این است که مقاومت بتن را در برابر ضربه و سایش بالا می برند و هم چنین باعث افزایش مقاومت بتن در مقابل گرما و سرما می باشند. در مجموع استفاده از الیاف مصنوعی موجب می شود که دوام بتن بالا رود و نفوذ پذیری آن پایین بیاید. این الیاف بر افزایش مقاومت فشاری بتن، مقاومت کششی بتن و مقاومت خمشی بتن تاثیر گذار می باشد. وقتی برای ساختن بتن های مقاوم از بتن الیافی استفاده می شود می توان از آن برای پروژه های بزرگ استفاده کرد.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان بتن الیافی درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب بتن الیافی" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع بتن الیافی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران داشته باشید. این که فروشندگان در استان تهران چه نوعی بتن الیافی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع بتن الیافی را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره بتن الیافی

 • الیاف بتن چیست؟

  الیاف بتن چیست؟

  بتن تقویت شده با الیاف (بتن الیافی)، بتنی حاوی مواد فیبری است که باعث بهبود خواص مطلوب بتن مانند مقاومت آن ...
 • بتن الیافی چیست ؟

  بتن الیافی چیست ؟

  بتن الیافی در واقع نوعی کامپوزیت است که با استفاده از الیاف تقویت کننده در داخل مخلوط بتن، مقاومت کششی و فش...