دسته بندی ها

قسمت پشم سنگ و انواع مدل های آن در تهران

فروشندگان و مجریان لیست فروشندگان و راهنمای خرید پشم سنگ در استان تهران

راهنمای انتخاب و خر ید انواع پشم سنگ در تهران

ماده اصلی تشکیل دهنده پشم سنگ ، بازالت است. بازالت، سنگی است که از فعالیت‌های آتشفشانی باقی مانده است. بر روی این سنگ فعل و انفعالات خاصی انجام می‌دهند و با روش‌های خاص و گرمادهی بسیار زیاد به الیاف باریکی تبدیلش می‌کنند. در تشکیل این ماده، از روغن‌های مخصوص و رزین هم استفاده می‌شود. پشم سنگ، عایق صوتی و عایق حرارتی است. در واقع، مهمترین ویژگی پشم سنگ مقاومت زیاد در برابر آتش است. بنابراین از آن به عنوان عایق و محافظ ساختمان‌ها و سازه‌ها در برابر آتش استفاده می‌کنند. علاوه‌ بر این ویژ‌گی‌ها، قارچ‌ها و باکتری‌ها نمی‌توانند در پشم سنگ رشد و نمو داشته باشند. پس این ماده برای محیط‌هایی که رعایت نکات بهداشتی حائز اهمیت است، مفید است. ویژگی مهم دیگر پشم سنگ سازگاری با محیط زیست است. پشم سنگ بسیار بی‌ضرر است و دفع آن باعث تخریب محیط زیست نمی‌شود.

اگر تصمیم خرید پشم سنگ را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران  هستید، از بین انواع مختلف این محصول، پشم سنگ با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان تهران موجود هستند، با آن‌ها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید. 
خرید پشم سنگ در استان تهران 
گفتیم پشم سنگ عایق صدا، حرارت و ضد باکتری است. بنابراین، اگر می‌خواهید مکانی را صداگیری کنید یا مانع اتلاف انرژی محیط شوید یا در برابر آتش سوزی آن را محافظت کنید، پشم سنگ بهترین انتخاب می‌تواند باشد. این ماده در ساختمان سازی، پتروشیمی و صنایع وابسته، پالایشگاه‌ها، کارخانجات، کوره‌ها، کانال‌های هوا، دودکش‌ها و خلاصه هر محیطی که نیازهای ذکر شده را داشته باشد، به کار می‌آید. پشم سنگ به صورت فله‌ای، لحافی، پتویی، تخته‌ای و لوله در بازار موجود است و هر کدام از این‌ها کاربرد ویژه‌ی خود را دارند. نکته بسیار مهم درباره‌ی کار با پشم سنگ این است که، این ماده در تماس با پوست خارش شدید ایجاد می‌کند. پس حتما باید تمامی موارد احتیاطی را به جا آورد و به هیچ عنوان اجازه نداد این ماده با دهان و یا چشم تماس پیدا کند. 
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان پشم سنگ درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب پشم سنگ " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع پشم سنگ با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران داشته باشید. این که فروشندگان پشم سنگ در استان تهران  چه نوعی پشم سنگ و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این مدل سنگ خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون، قیمت انواع پشم سنگ را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره پشم سنگ