دسته بندی ها

نمای شیشه ای ساختمان در استان گیلان

جستجوی نمای شیشه ای در استان گیلان نتیجه ای نداشت
جستجوی نمای شیشه ای در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای خرید نمای شیشه ای در گیلان

مدت زمان زیادی از تولد نماهای شیشه‌ای نمی‌گذرد. اما در همین زمان کوتاه این حوزه گسترش  قابل توجهی پیداکرده است. یکی از ویژگی‌ها ممتاز این نوع نماها، قابلیت نصب شیشه‌های رفلکس است، به طوری که هیچ چیزی از زندگی خصوصی ما را افشا نکنند و محرمیت‌مان را حفظ کنند. دیگر ویژگی منحصربفرد آن‌ها این است که با بکارگیری نمای شیشه‌ای تمام نور خورشید را به محل زندگی خود هدایت خواهیم کرد. این ویژگی بخصوص برای ساختمان‌هایی که خیلی نور نمی‌گیرند بسیار مناسب است. از طرف دیگر، با دوجداره یا سه جداره کردن شیشه‌ی نما به راحتی می‌توان آن‌ها را عایق حرارت و صوت کرد. علاوه‌ بر این‌ها، این نما گستره‌ی رنگی بسیار زیاد، تنوع مدل و طراحی و انواع مختلف را شامل می‌شود. بالاخره اینکه از لحاظ فنی هم محسنات بسیاری دارد که به مهمترین آن می‌توان به کاهش بار مرده ساختمان اشاره کرد.
اگر تصمیم خرید نمای شیشه ای را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان گیلان هستید، از بین انواع مختلف نما، نمای شیشه‌ ای با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان گیلان موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده نمای شیشه‌ ای را در وبسایت ساختمون  مشاهده نموده‌اید.

خرید نمای شیشه ‌ای در  استان گیلان

نکات بسیار زیادی هستند که قبل از انتخاب نمای شیشه‌ای باید در نظر بیاورید. نخست لازم است این نکته را متذکر شویم که تمام کارهای ساختمان اعمالی کاملا تخصصی هستند که در چند کلمه کوتاه نمی‌توان خلاصه‌اش کرد. لذا توصیه می‌کنیم قبل از اتخاذ تصمیم نهایی، حتما نظرات متخصصان را بشنوید تا آگاهانه انتخاب کنید. 
اولین نکته‌ی مهم در انتخاب نمای شیشه‌ای عایق بودن در برابر حرارت و صوت است. نمی‌توان برای نما، شیشه‌های معمولی تک جداره به کار برد، چون در این صورت زندگی کردن بسیار آزاردهنده و حتی غیر قابل تحمل می‌شود.
 نکته مهم دوم، ایمنی و نشکن بودن است. حتما باید از شیشه‌های سکوریت استفاده شود. آب بندی و هوا بندی درست هم نکته‌ی مهم دیگر است. یعنی این نما باید بسیار به دقت نصب شود. برای همین، باید بهترین شرکت و نصاب را انتخاب کنید. نکته مهم دیگر، که هنگام انتخاب شیشه و نصب در نظر داشته باشید، زاویه انعکاس نور خورشید و جلوگیری از عبور طیف‌های مضر آن است. یعنی شیشه‌ها باید طوری باشند که اشعه ماورا بنفش را از خود عبور ندهند. طراحی هم نکته مهمی است که نمی ‌توان نسبت به آن بی تفاوت بود. طراحی حتما باید کاربردی، با در نظرگرفتن اصول هارمونیک و زیبایی شناسانه و استانداردهای فنی انجام شود. در انتها، نکته بسیار مهم دیگر رعایت ایمنی و بررسی نکات فنی مهم، مانند مقاومت در برابر انواع تنش‌ها و مخاطرات طبیعی مثل زلزله، است.
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان نمای شیشه‌ ای درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب نمای شیشه ای ساختمان" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع نمای شیشه‌ ای با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان گیلان داشته باشید. این که فروشندگان نما، چه نمای شیشه‌ ای (فریم لس، اسپایدر و کرتین وال) را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این مدل نما خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع نمای شیشه ای را در بین فروشندگان شهرهای استان گیلان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع نمای شیشه ای انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

 

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره نمای شیشه ای