دسته بندی ها

بالابر و کلایمر در استان گیلان

جستجوی بالابر در استان گیلان نتیجه ای نداشت
جستجوی بالابر در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای خرید بالابر در استان گیلان

بالابر وسیله‌ای کاربردی برای انتقال وسیله، بار و افراد به صورت عمودی و یا مورب است. دامنه کاربرد بالابرها متنوع و از حوزه ساخت و ساز تا حوزه های خدماتی و صنعتی را در بر می‌گیرد.مکانیزم و عملکرد بالابرها تا حدود زیادی به کاربرد آن ها بستگی دارد. این وسیله عمدتا به دو دسته ثابت و سیار تقسیم می‌شود. بالابرهای ثابت بیشتر برای خط تولید، بخش انتقال کارخانه ها و مواردی مثل تعمیرگاه ها و برای انتقال اشیا و وسایل به کار می‌رود و در محل موردنظر قرار می‌گیرد و قابل انتقال نیست. بالابرهای سیارمتحرک اند و انتقال را به صورت کاملا عمودی و یا به صورت عمودی-افقی (مورب) در زوایای مختلف انجام می دهند. بالابر های سیاربه صورت خود متحرک، یدکی و یا با نصب بر روی ماشین های سنگین، انتقال داده می شوند.


اگر تصمیم خرید بالابر را دارید به شما توصیه می‌کنیم،در صورتی که ساکن استان گیلان هستید،از بین انواعمختلف بالابر،بالابر با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان گیلان  موجود هستند، با آنها تماس بگیرید.ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

خرید بالابر در استان گیلان


بالابرها بر اساس نحوه عملکرد و میزان دامنه حرکتی و ارتفاع قابل دسترسی، مستقل از سیار و یا ثابت بودن، به دسته های ذیل تقسیم می شوند؛ 
هیدرولیکی: این مدل بر اساس مکانیزم انتقال نیروی سیال تحت فشار عمل می کند و به بالابر امکان انتقال به صورت عمودی را می دهد. این نمونه دارای بالاترین ضریب ایمنی است.
زنجیری و کابلی: عملکرد این نوع بالابرها با استفاده از کابل یا زنجیر و وینچ است. نیروی مورد استفاده برای این بالابرها می تواند دستی و یا الکتریکی باشد.
آکاردئونی یا قیچی: اتصالات جک مانند بالابر، باباز شدن، امکان دسترسی به ارتفاع مورد نظر را می دهد.
بالابر نفری: کاربرد این بالابربرای انتقال افراد است و علاوه بر نمونه آکاردئونی، دارای نمونه های تلسکوپی، مفصلی و تلسکوپی-مفصلی است. مورد آخر ویژگی حرکت مورب مدل تلسکوپی و ویژگیارتفاع گیری مدل مفصلی را با هم دارد.
مدل عنکبوتی: جدیدترین بالابر سیار که در شرایط دشوار به خوبی عمل کرده و با پایه های خود، پس از استقرار به خوبی عمل می کند.
در انتخاب بالابر باید به نوع کاربرد، میزان وزن انتقالی، شرایط محیطی قرارگیری بالابر، میزان ایمنی مورد انتظار، سیار و یا ثابت بودن آن و نوع انرژی مصرفی برای کارکرد توجه کرد.
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان بالابردرج نموده‌اند،توصیه می‌کنیم"راهنمای انتخاب بالابر" رامشاهده نمایید، تابهترین انتخاب را در میان انواع آن با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان گیلانداشته باشید. این که فروشندگان این محصول در استان گیلان  چه نوع بالابری را موجود داشته باشند،عاملی تاثیر‌گذار در خرید بالابر خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع بالابر را در بین فروشندگان شهرهای استان گیلان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره بالابر