دسته بندی ها

در استان گیلان

جستجوی اجرای سقف در استان گیلان نتیجه ای نداشت
جستجوی اجرای سقف در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای انتخاب انواع مدل های اجرای سقف

سقف چون جزء اجزای مهم هر ساختمان به حساب می آید، اجرای صحیح آن از اهمیت بالایی برخوردار است. سقف خانه محافظی ایمن و خوب برای بالا بردن مقاومت خانه در برابر عوامل محیطی است. سقف خانه مانع از ورود باران و برف و اشعه آفتاب به خانه می شود. به دلیل اهمیت سقف خانه ها همواره در صنعت ساختمان سازی روش های جدید برای اجرای سقف ابداع می شود. در ادامه به معرفی برخی از روش های پر کاربرد برای اجرای سقف خانه می پردازیم.

اگر تصمیم به استفاده از سقف را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان گیلان هستید، از بین انواع مدل های مختلف اجرای سقف در استان گیلان سقف با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان گیلان موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای انتخاب انواع مدل های اجرای سقف در استان گیلان

سقف متحرک

سقف متحرک همان طور که از نامش پیداست قابلیت باز و بسته شدن دارد. این سقف علاوه بر ظاهر زیبایش کیفیت بالایی دارد و استفاده از آن مقرون به صرفه خواهد بود. سقف متحرک استحکام بالایی دارد و می توان در شرایط جوی مختلف از آن استفاده کرد. معمولا برای مکان هایی چون سالن کنسرت، تالار ها، ورزشگاه و نمایشگاه ها از این سقف استفاده می شود. سقف متحرک که جز سازه های جدید به حساب می آید اجرای آسانی دارد و می توان به راحتی از آن استفاده کرد.

عرشه فولادی

سقف عرشه فولادی را خیلی ها به سرعت بالای اجرای آن می شناسند که موضوع مهمی به حساب می آید در صنعت ساختمان سازی. عرشه فولادی وزن سبکی دارد و حمل و نقل آن راحت است. برای اجرای عرشه فولادی به شمع بندی نیاز نیست و در انواع مختلف شرایط آب و هوایی قابل اجرا است. از عرشه فولادی برای ساختمان هایی با ارتفاع زیاد، بیشتر استفاده می شود. مزیت دیگر عرشه فولادی کم کردن بار مرده است که برای ساختمان اهمیت زیادی دارد.

سقف کاذب

سقف کاذب را پس از اجرای سقف سازه ای، اجرا می کنند. نکته مهم این است که اجرا و نصب کردن سقف کاذب به آسانی انجام می شود و دارای قیمت مناسبی می باشد که آن را به سازه ای اقتصادی تبدیل کرده است. اگر سقف کاذب به صورت درست و صحیح و اصولی اجرا شود مصرف سوخت و هم چنین هدایت حرارت را کم می کند. سقف کاذب تنوع در طرح و رنگ دارد و در زمان اجرا هم انعطاف پذیری بالایی دارد.

سقف کوبیاکس

سقف کوبیاکس جز سقف هایی است که به تازگی در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. این سقف به سقف دال دو طرفه شباهت دارد. سقف کوبیاکس در برابر زلزله مقاوم است و انعطاف پذیری بالایی دارد.

اگر چه سقف کوبیاکس مصرف بتن و آرماتور را کاهش می دهد اما به دلیل این که در مجموع هزینه اجرای آن بالا می باشد خیلی پرکاربرد نیست و خصوصا برای پروژه های کوچک توجیه اقتصادی ندارد.

سقف یوبوت

استفاده از سقف یوبوت موجب افزایش ایمنی ساختمان ها در برابر زلزله می شود و مزیت دیگری که به دنبال خواهد داشت کاهش در مصرف بتن و آرماتور است. این سقف در مراکز درمانی نظیر بیمارستان ها کاربرد زیادی دارد زیرا می توان به راحتی تاسیسات بیمارستانی را از زیر سقف عبور داد. از دیگر مزیت های سقف یوبوت کم کردن ستون ها و در نتیجه بهینه سازی فضا و عدم نیاز به اجرای سقف کاذب می باشد.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان سقف درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب انواع مدل های اجرای سقف" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع سقف با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان گیلان داشته باشید. این که فروشندگان در استان گیلان چه نوعی سقفی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع سقف را در بین فروشندگان شهرهای استان گیلان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره اجرای سقف