دسته بندی ها

نمای خشک در استان گیلان

جستجوی نمای خشک در استان گیلان نتیجه ای نداشت
جستجوی نمای خشک در همه استان ها (کل کشور)

چگونه مناسب ترین محصول نمای خشک را بشناسیم و انتخاب کنیم ؟

راهنمای خرید نمای خشک در استان گیلان

به طور خلاصه، به نمایی که در ساخت و اجرای آن از دوغاب و ملات استفاده نشود، نمای خشک می‌گویند. روش اجرای آن چیزی مابین روش مدرن و سنتی است. از طیف مواد و مصالح بسیار بالایی در ساخت نمای خشک می‌توان استفاده کرد. این نوع نما، بسیار زیبا و شیک است و روح اصیلی به ساختمان می‌بخشد. به دلیل تمام این مزایا، این شکل اجرای نما، امروزه بسیار پر طرفدار و همه گیر شده است. نماهای شیشه‌ای، مثلا کرتین وال و تایل‌های سرامیکی از جمله‌ی محبوب‌ترین این نماها هستند. مهمترین اجزای یک سیستم نمای خشک چهارچوب نگهدارنده، فضای خالی تهویه – که بین نما و عایق قرار دارد- عایق حرارتی، نمای خشک و اتصالات هستند.

اگر تصمیم خرید این نوع نما را دارید به شما توصیه می‌کنیم،در صورتی که ساکن استان گیلان هستید،از بین انواعمختلف نمادر استان گیلاننمای خشک با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در این استان موجود هستند، با آنها تماس بگیرید.ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصولرا در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید و نصب نمای خشک در استان گیلان


زیرسازی بسیار حائز اهمیت است و نمی‌توان ساده از کنار آن گذشت. در واقع، تمام مقاومت و ایستایی نما بسته به شرایط زیرسازی دارد. اتصال درست چهارچوب ساختمان با نما هم بسیار مهم است و تمام ایمنی نما بر برقراری درست این اتصال استوار است. انتخاب اتصالات درست و مقاوم در برابر سرما، گرما و رطوبت هم نکته‌ی بسیار قابل توجهی است. وزن سازه، توان تحمل بارهای اضافی، مقاومت در برابر پدیده‌های طبیعی، مثل باد و باران و زلزله، هم نباید از قلم بیفتد. آب بندی هم باید دقیق و اصولی باشد. قیمت معقول، سرعت نصب، زیبایی و رعایت استانداردهای الزام آور هم جزو نکات بسیار با اهمیت تلقی می‌شوند. در مجموع، کارتان را به کاردان بسپارید تا از بابت تمامی موارد ذکر شده خیالتان راحت باشد.


علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان نمای خشک دراستان گیلاندرج نموده‌اند،توصیه می‌کنیم"راهنمای انتخاب نمای خشک" رامشاهده نمایید، تابهترین انتخاب را در میان انواع نما با توجه به کارایی لازم آن برای شما و بودجه مدنظرتان، بین فروشندگان استان گیلانداشته باشید. این که فروشندگان نما، چه نوعی از نمای خشک و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند،قطعا عاملی تاثیر‌گذار در انتخاب، خرید و نصباین مدل نما خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون، قیمت انواع نمارا در بین فروشندگان شهرهای استان گیلان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در این استان انجام داد. همچنینمی‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون