دسته بندی ها

کفپوش PVC پی وی سی در استان گیلان

جستجوی کفپوش pvc در استان گیلان نتیجه ای نداشت
جستجوی کفپوش pvc در همه استان ها (کل کشور)

راهممای انتخاب و بررسی انواع کف پوش پی وی سی pvc

کفپوش  pvc کفپوشی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و از فشرده شدن لایه های متعدد ساخته می شود. کفپوشpvcدارای دو جنس رولی و تایل است.این کفپوش قابلیت بازیافت شدن را دارد. به علاوه این نوع کفپوش ها، ضد آب هستند و قابلیت شستشو دارند. از دیگر ویژگی‌های این نوع کفپوش این است که، دارای طول عمر بالا و کیفیت بسیار خوبی می باشد، این کفپوش ها را میتوان بر هر سطحی نصب کرد و دارای خاصیت آنتی باکتریایی می باشند. کفپوش pvcسبک است و به همین دلیل سرعت نصب بالایی دارد. این نوع کفپوش دارای طرح و رنگ های متنوعی است و در مقابل صدا، گرما و سرما عایق است. کفپوش pvc در مقابل خط و خش، نور خوشید و پاره شدن مقاوم استو شما می توانید از این کف پوش در هر مکانی استفاده کنید.


اگر تصمیم خرید پرده کف پوش pvc را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان گیلان هستید، از بین انواع مختلف کفپوش، کفپوش pvc با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان گیلان موجود هستند، با آن‌ها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده کفپوش pvcرا در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید کف پوش pvc در استان گیلان

در هنگام خرید کفپوش pvc باید به این نکته توجه کرد که این کفپوش در چه ساختمانی و مکانی قرار است نصب شود. کفپوش مذکور دارای دو ضخامت دو و سه  میلیمتر می باشد که نوع دو میلیمتر آن برای مکان‌هایی مانند منازل مسکونی (با میزان تردد کم)  توصیه می‌شود و نوع سه میلیمتری، برای مکان هایی که رفت و آمد بسیار بالایی دارند توصیه می شود. به طور مثال میتوان در بیمارستان ها،فروشگاه ها، آزمایشگاه ها و غیره از آن استفاده کرد. کفپوش pvcنسبت به سایر کفپوش ها از قبیل پارکت، لمینت، سرامیک و غیره قیمت بسیار مناسبی دارد و مقرون به صرفه است. بر روی این نوع کفپوش ها لایه محافظ به صورت ساده و آجدار وجود دارد که نوع آجدار آن از لیز خوردن جسم ها جلوگیری می‌کند. کفپوش pvcدر مقابل اشعه uvمقاوم است و با گذشت زمان و در اثر تابش نور خورشید، تغییر رنگ نمی‌دهد.


علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان کفپوش pvcدرج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب کفپوش pvc" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع کفپوش با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان گیلان داشته باشید. این که فروشندگان کفپوشpvcچه نوع کفپوشی از (لحاظ رنگ و ضخامت) را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این مدل کفپوش خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع کفپوش pvcرا در بین فروشندگان شهرهای استان گیلان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع کفپوش pvcانجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره کفپوش PVC