دسته بندی ها

حفاظ پنجره در تهران

جستجوی حفاظ پنجره در شهر تهران نتیجه ای نداشت
جستجوی حفاظ پنجره در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای انتخاب و خرید انواع حفاظ پنجره در شهر تهران و استان تهران

حفاظ‌ پنجره یکی از انواع پوشش‌های پنجره است که برای حفظ حریم شخصی، کنترل گرما و سرما  و نور ورودی به کار می‌رود و البته به جز اینها کاربرد دکوراتیو هم دارد.  حفاظ پنجره از چهار بخش اصلی تشکیل شده است: 
- ریل: در بالاترین و پایین‌ترین قسمت حفاظ قرار دارد و حاشیه شیارهای حفاظ را تشکیل می‌دهد.
- شیارها: عمدتا ساختار چوبی دارند و ساختار و شکل حفاظ پنجره را مشخص می‌کنند.
- تنظیم‌کنندۀ شیارها، قسمت میله‌ای شکلی‌ست که به صورت عمودی بین پانل‌های حفاظ پنجره قرار می‌گیرد و از بخش مرکزی به شیارها متصل می‌شود. نقش تنظیم‌کننده کنترل  شیب، شرایط قرارگیری شیارها به صورت یک شکل، میزان نور و هوای ورودی است. 
- زوار داخلی: این زوار به حالت عمودی است و هنگام بسته شدن حفاظ، با روی هم قرار گرفتن، سبب جفت شدن پانل‌ها می‌شود.
اگر تصمیم خرید حفاظ پنجره را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف حفاظ در شهر تهران، حفاظ پنجره با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تهران موجود هستند، با آن‌ها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون  مشاهده نموده‌اید.


خرید حفاظ پنجره در شهر تهران استان تهران

انواع متداول حفاظ عبارتند از؛
• حفاظ‌ آکاردئونی: این نوع همانطور که از نامش پیداست حبه حالت آکاردئونی باز و بسته می‌شود و بیشتر به عنوان پوشش قسمت‌های خارجی سطوح وسیع شیشه و درب کاربرد دارد.


• حفاظ باهاماس:

که در قسمت بیرونی پنجره نصب می‌شود بیشتر نقش محافظ در برابر باد و طوفان را دارد و از جنس چوب، وینیل یا فلز ساخته می‌شود. باز شدن حفاظ برمودائی به این شکل است که لبۀ بالایی بسته مانده و فقط لبۀ پایینی به طرف بالا و به شکل سایبانی باز می‌شود.


• حفاظ شبه چوب و وینیل:

مهم‌ترین مزیت این نوع حفاظ مقاوم بودنش در برابر رطوبت و احتراق است. از دیگر مزیت‌های رقابتی این حفاظ تطبیق‌پذیری با انواع سبک و رنگ‌های دکوراسیون و کم‌هزینه بودن نسبت به چوب طبیعی و فلز است، اما اشکال این حفاظ این‌ست که بسیار سریع گرد و غبار جذب می‌کند.


• حفاظ جالیزی:

شیارهایی به پهنای ۴ الی ۵ سانتی‌متر دارد و هوا می‌تواند به راحتی از آن عبور کند. این حفاظ می‌تواند بهترین انتخاب برای افرادی باشد که حفظ حریم شخصی برایشان در اولویت است. در حفاظ جالیزی نور ورودی قابل کنترل است. 
• حفاظ رول شونده: این حفاظ هم همان طور که از نامش پیداست هنگام باز شدن به طرف بالا رول می‌شود. مزیت حفاظ رول شونده جنبه حفاظتی قوی آن است و به دلیل بیشتر مقابل درب فروشگاه‌ها، مغازه‌ها و پارکینگ خانه‌ها نصب می‌شود.
• حفاظ ابرویی: حفاظی است که پهنایش از ارتفاعش بیشتر است. این نوع حفاظ بیشتر روی پنجره‌های بزرگی که ساختار معمارانه دارند، مشاهده می‌‌شود.
• حفاظ کافه‌ای: حفاظ کوچکی‌ست که تنها نیمه پایینی دو لنگۀ پنجره را می‌پوشاند و به این ترتیب در عین حفظ حریم شخصی، نور هم وارد فضا می‌شود.
حفاظ پنجره چوبی: یکی از پرکاربردترین و و در عین حال محبوب‌ترین حفاظ‌هاست. حفاظ‌ چوبی، فضایی گرم و صمیمی وایجاد می‌کند و بسیار راحت با انواع سبک‌های دکوراسیون هماهنگ می‌شود. عیب این نوع حفاظ این‌ست که در مقابل نم و رطوبت حساس است.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان در تهران درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب حفاظ پنجره" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع این محصول با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر تهران داشته باشید. این که فروشندگان در تهران چه نوع حفاظ را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع حفاظ را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون