دسته بندی ها

لیست فروشندگان انواع مدل نورگیر سقف در استان آذربایجان شرقی

فروشندگان و مجریان در استان آذربایجان شرقی

  • طراحی و تولید درب و پنجره های upvc ، آلومینیوم اختصاصی ترمال بریک ، نان ترمال، لیفت اسلاید و نمای کرتین وال و فریم لس تولید توریهای رولینگ و پلیسه ای و تولید شیشه های دو جداره ، سه جداره
    آدرس: مایان کوی المهدی

راهنمای انتخاب, خرید و بررسی نورگیر سقف در استان آذربایجان شرقی

اگر جز آن دسته افرادی هستنید که در مورد هر چیزی طبیعی اش را به انواع مصنوعی ترجیح می دهید پس حتما شما هم از طرفداران نورگیر خواهید بود، شاید هم هستید. نورگیر ها المان هایی هستند که در هنگام ساخت و ساز خانه ها طراحی می شوند. نورگیر ها به مثابه یک پنجره روی سقف ساخته می شوند تا این امکان را فراهم کنند که نور طبیعی وارد خانه شود. نور طبیعی موجب می شود هم روشنایی خانه به صورت طبیعی فراهم شود و هم گرمای مورد نیاز که اشعه آفتاب دارد. اگر به اثر ضد عفونی کننده آفتاب هم اعتقاد داشته باشید پس سبب از بین رفتن میکروب ها هم خواهد شد. وجود نور آفتاب در خانه صرفه جویی در مصرف انرژی برق را به دنبال خواهد داشت. اگر نورگیر ها از انواع متحرک باشند که درست مانند پنجره ها امکان باز و بسته کردن آن ها وجود دارد می توان در فصل هایی که هوا خوب است مثل بهار و تابستان آن ها را باز کرد تا هوا به داخل خانه جریان گیرد و هوای تازه را استشمام کنیم. یک مزیت دیگر استفاده از نورگیر های سقف امکان تماشای آسمان و زیبایی هایش است و البته شنیدن صدای قطره های باران به شیشه های نورگیر هم فضایی بسیار دل انگیز ایجاد خواهد کرد.

اگر تصمیم به استفاده از نورگیر سقف را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان آذربایجان شرقی هستید، از بین انواع مختلف نورگیر سقف، نورگیر سقف با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان آذربایجان شرقی موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید نورگیر سقف در استان آذربایجان شرقی

مواردی که در انتخاب نورگیر باید به آن ها توجه داشت

بازده و راندمان

گفتیم که یکی از مزیت های استفاده از نورگیر این است که موجب می شود استفاده از انرژی برق کاهش یابد و همچنین از اتلاف انرژی جلوگیری می کند. پس باید راندمان نورگیر حتما هنگام انتخاب آن در نظر گرفته شود و طراحی آن به گونه ای باشد که راه را برای ورود آفتاب به خانه باز کرده باشد.

اندازه و ابعاد ساختمان ها و تعداد نورگیر

تعداد نورگیری که در خانه باید استفاده شود با اندازه و ابعاد ساختمان رابطه مستقیم دارد. مثلا برای فضا ها و ساختمان های بزرگ که حتما به نور بیشتری هم احتیاج دارند نمی توان به یک نورگیر کوچک در قسمتی از ساختمان بسنده کرد. حتما برای انتخاب تعداد نورگیر مناسب با فضایی که دارید با کارشناسان طراحی داخلی مشورت کنید که اگر این کار را انجام می دهید بازدهی هم داشته باشد و هزینه اضافه نباشد.

آیا ساختمان در معرض نور آفتاب هست؟

اگر ساختمان به صورتی باشد که اصلا نور آفتاب به آن به صورت مستقیم نتابد ساختن نورگیر فایده ای نخواهد داشت. اما اگر ساختمان آفتاب گیر است حالا بحث محل مناسب برای نصب نور گیر مطرح می شود. انتخاب موقعیت درست و صحیح بر عملکرد نورگیر تاثیر زیادی خواهد داشت و نباید آن را نادیده گرفت. حتما باید نورگیر را در قسمتی قرار داد که در طول روز بیشتر از سایر قسمت های ساختمان نور خورشید به آن جا می تابد. با توجه به این که تابش آفتاب به همه ساختمان ها مساوی نیست محل قرار گرفتن و تعداد نورگیر ها در ساختمان های مختلف متفاوت است و قانونی برای آن وجود ندارد.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان نورگیر سقف درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب نورگیر سقف " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع نورگیر سقف با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان آذربایجان شرقی داشته باشید. این که فروشندگان در استان آذربایجان شرقی چه نوعی نورگیر سقف و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع نورگیر سقف را در بین فروشندگان شهرهای استان آذربایجان شرقی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون