دسته بندی ها

لیست قیمت و فروشندگان انواع نورگیر سقف در شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی

فروشندگان و مجریان در تبریز

  • طراحی و تولید درب و پنجره های upvc ، آلومینیوم اختصاصی ترمال بریک ، نان ترمال، لیفت اسلاید و نمای کرتین وال و فریم لس تولید توریهای رولینگ و پلیسه ای و تولید شیشه های دو جداره ، سه جداره
    آدرس: مایان کوی المهدی

راهنمای انتخاب و خرید انواع نورگیر سقف در شهر تبریز و استان آذربایجان شرقی

نورگیر سقف در واقع پنجره ای زیبا است که روی سقف خانه نصب می شود و به شما اجازه می دهد بخشی از آسمان را در خانه خود داشته باشید و از زیبایی های آن لذت ببرید. قدیم استفاده از نور گیر در خانه ها خیلی بیشتر بود. علت هم این بود که اغلب خانه ها ویلایی بودند و طبقه بالایی وجود نداشت که سقف خانه را کامل بپوشاند. اما امروزه هم هنوز در برخی خانه ها که امکان استفاده از این المان وجود دارد نورگیر هایی ساخته می شود که جلوه زیبایی به خانه خواهند بخشید.

مزایای استفاده از نورگیر ها چیست؟

استفاده از نورگیر موجب می شود که میزان نور طبیعی که وارد خانه می شود افزایش یابد. استفاده از نورگیر ها سبب می شود که حدود 10 درصد نیاز شما به استفاده از لامپ های مصنوعی کاهش یابد که عدد قابل قبولی به حساب می آید. این را هم باید در نظر داشت که نور طبیعی خورشید یکنواخت و ملایم است و برای سلامتی مناسب تر خواهد بود. این موضوع از دو جهت خوب است. اول این که نیاز به روشنایی مصنوعی و نور لامپ ها کمتر از قبل می شود و دوم این که گرمای طبیعی خانه را هم فراهم می کند. وجود نور طبیعی در خانه باعث می شود که در مصرف انرژی برق هم صرفه جویی کنیم. و البته در فصل زمستان از انرژی گرمایی. علاوه بر این ها نورگیر زیبایی خیره کننده ای به فضا می بخشد که نمی توان از آن صرف نظر کرد. نورگیر ها هم چنین یک ابزار برای تهویه هوا هستند. حتما شنیده اید که ویتامین D مورد نیاز بدن انسان از نور خورشید تامین می شود. راه یافتن آفتاب به داخل خانه موجب می شود بهره گیری از این ویتامین هم فراهم شود و در نتیجه بر روی سلامتی هم تاثیرات مثبت خواهد داشت.

اگر تصمیم به استفاده از نورگیر سقف را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان آذربایجان شرقی هستید، از بین انواع مختلف نورگیر سقف در شهر تبریز نورگیر سقف با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در تبریز موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید نورگیر سقف در تبریز، استان آذربایجان شرقی

انواع نورگیر های سقف کدامند؟

به طور کلی نورگیر های سقف به دو دسته کلی تقسیم بندی می شوند. نورگیر سقف ثابت و نورگیر سقف متحرک

نورگیر سقف ثابت

نورگیر های سقف نوع ثابت را معمولا به شکل های گنبدی شکل می سازند. همان طور که از نام شان پیداست این نورگیر ها باز نمی شوند. این باز نشدن و ثابت بودن نوعی مزیت حساب می شود چون دیگر هیچ انرژی از این طریق به هدر نخواهد رفت و تنها کمک می کنند به حضور آفتاب در خانه از طریق شیشه هایی که در آن ها تعبیه شده است.

نورگیر سقف متحرک

این نورگیر ها در واقع مانند یک پنجره روی سقف عمل می کنند. خوبی استفاده از نورگیر های متحرک این است که می توان در فصل تابستان و با گرم شدن هوا آن ها را باز کرد تا هوای مورد نیاز در خانه جریان داشته باشد. که البته حتما باید مانند سایر پنجره های ساختمان مجهز به توری باشد. اما در فصل زمستان معمولا این نورگیر ها را هم می بندند تا هوای گرم داخل خانه از این طریق به هدر نرود. استفاده از نورگیر های ثابت یا متحرک به سلیقه افراد بستگی دارد اما معمولا انواع متحرک پر کاربرد تر است.

نحوه خرید نورگیر سقف به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان نورگیر سقف در تبریز درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب نورگیر سقف " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع نورگیر سقف با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز داشته باشید. این که فروشندگان در تبریز چه نوعی نورگیر سقف و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع نورگیر سقف را در بین فروشندگان شهرهای استان آذربایجان شرقی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر تبریز انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون