دسته بندی ها

در شهرستان بهارستان تهران

جستجوی درب در شهرستان بهارستان تهران نتیجه ای نداشت
جستجوی درب در همه استان ها (کل کشور)

معرفی انواع درب و خرید درب از نمایندگی های شهر شهرستان بهارستان تهران

فروشندگان و مجریان در استان تهران

معرفی انواع درب و خرید درب از نمایندگی های استان تهران شهر شهرستان بهارستان تهران

اولین چیزی که هنگام وارد شدن به یک خانه می‌بینیم، درب ورودی است. ساکنان خانه هم در روز چندین بار از درب ورودی و درب‌های داخلی خانه استفاده می‌کنند. ضمن اینکه این المان تأثیر فوق‌العاده‌ای بر طراحی دکوراسیون دارد، پس لازم است ریزه‌کاری‌ها،جزئیات و نیز مزایا و معایب انواع آن را بدانیم تا بتوانیم انتخاب بهتری داشته باشیم.
اگر تصمیم خرید درب را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواع مختلف آن در شهر شهرستان بهارستان تهران، درب با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش در شهرستان بهارستان تهران موجود هستند، با آن‌ها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون  مشاهده نموده‌اید.

خرید درب در شهرستان بهارستان تهران، استان تهران

اگر تصمیم دارید درب خریداری کنید یا در فعلی منزل‌تان را عوض کنید، به این موارد توجه کنید:
جهت تابش آفتاب: اگر درب شما به سمت شرق، غرب یا جنوب است، تابش نور مستقیم انتخاب‌های شما برای متریال این محصولرا محدود می‌کند. اشعه‌های خورشید به مرور زمان باعث ایجاد ترک‌های مویی و تاب‌دار شدن چوب می‌شود.
انتخاب متریال مناسب: فایبر گلاس، چوب و یک نوع گیاه پیوندی لایه‌لایه(هیبرید) سه نوع از رایج‌ترین مصالح هستند.گزینه‌های دیگری مانند فلز و شیشه هم وجود دارند.بین سه متریال ذکر شده،انواع چوبی از همه گران‌تر و پرطرفدارتر هستند. درب‌های هیبریدی، شبیه به نوع چوبی هستند ولی پانل‌های آنها از ساندویچی فوم و تخته‌سه‌لا تشکیل شده است و همه چیز با روکش چوبی پوشانده شده است. اگر رواق یا تاق‌نما برای جلوگیری از تابش نور ندارید و دری با ظاهر چوبی می‌خواهید، درب‌های هیبریدی گزینه‌های خوبی هستند. عیب آنها این‌ست که،روکش چوبی‌شان هر دو سال یک بار باید ترمیم شوند.درب‌های فایبرگلاس کمتر از دو نوع دیگر به نگهداری نیاز دارند. نوع فایبرگلاس،از نوع چوبی ارزان‌تر است و امکان سفارشی ساختن شان هم کمتر است و با اینکه می‌توانند شبیه به چوب طبیعی ساخته شوند، تفاوت‌شان قابل تشخیص است.

درب آماده یا سفارشی:

در فروشگاه‌های بزرگ گزینه‌های زیادی برای در‌های آماده استاندارد وجود دارد. اما اگر می‌خواهید درب سفارشی بسازید بهتر است بدانید آسان ترین و ارزان‌ترین راه برای داشتن درب ورودی جدید این‌ست که به جای تعویض، رنگ جدیدی به آن بزنید و یا ابزارآلات و جزییات جدیدی مانند پلاک خانه یا کلون به آن اضافه کنید.گزینه‌های سفارشی به طور معمول حدود ۲۵ درصد گران‌تر از نمونه‌های آماده هستند. زمان تحویل برای درب‌های آماده، معمولا حدود ۵ تا ۱۰ روز کاری و برای در‌های سفارشی۱۰ تا ۱۲ هفته است.
توجه به سبک دکوراسیون، امنیت، میزان نور ورودی، توجه به ابزارآلات و پرداخت، عایق بودن در برابر سر و صدا از دیگر معیارهایی هستند که برای انتخاب باید به آنها توجه کرد. برای مثال اگر دوست دارید نور از طریق درب ورودی هم وارد منزل‌تان شود از شیشه‌های شبنم‌دار، بافت‌دار و سندبلاست برای آن استفاده کنید.
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان  در شهرستان بهارستان تهران درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب درب" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع این محصول با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر شهرستان بهارستان تهران داشته باشید. این که فروشندگان در شهرستان بهارستان تهران چه نوع دربی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این محصول خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع درب را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر شهرستان بهارستان تهران انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.
تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره درب