دسته بندی ها

پشم شیشه در استان خراسان رضوی

جستجوی پشم شیشه در استان خراسان رضوی نتیجه ای نداشت
جستجوی پشم شیشه در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای خرید و انتخاب انواع مدل پشم شیشه

هر کسی پشم شیشه را به عنوان یک عایق خوب برای حرارت و صوت می شناسد. این شاید بهترین تعریفی باشد که بتوان برای این محصول ارایه داد. یک عایق خوب و دوستدار محیط زیست که از سر و صدا و آلودگی های مزاحم جلوگیری می کند و عایق خوبی هم برای حرارت است. پشم شیشه از شیشه های بازیافتی که با ماسه و رزین ترکیب می شوند ساخته می شود. محدوده دمایی آن بین 195 درجه منهای صفر و 230 درجه بالای صفر است. پشم شیشه یکی از انواع پر طرفدار و پر کاربرد عایق در بازار است. استفاده از یک عایق خوب می تواند ما را در رسیدن به هدف مان کمک کند. پس مهم است که عایق های مختلف را بشناسیم و در بین آن ها بهترین انتخاب را داشته باشیم. در حال حاضر در بین عایق هایی که در بازار وجود دارند پشم شیشه یکی از بهترین گزینه ها است که در انواع مختلف لوله ای، فله ای، پتویی و لحافی قابل دسترسی است.

اگر تصمیم به استفاده از پشم شیشه را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان خراسان رضوی هستید، از بین انواع مختلف پشم شیشه در شهر استان خراسان رضوی پشم شیشه با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان خراسان رضوی موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید پشم شیشه در استان خراسان رضوی

انواع پشم شیشه

سه دسته پشم شیشه داریم که عبارتند از: فویل آلومینیومی، بافت سیاه شیشه ای و الیاف پارچه ای شیشه ای که این پشم شیشه ها در بازار به صورت رولی و پانلی عرضه می شوند.

پشم شیشه در صنعت ساختمان سازی چه کاربردی دارد

عایق کاری ساختمان ها امری مهم و ضروری است. اگر ساختمان ها به درستی عایق بندی شوند می توان تا اندازه زیادی در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. به همین دلیل است که استفاد از پشم شیشه هم به عنوان یک عایق مناسب در ساختمان سازی اهمیت پیدا می کند. گفتیم که پشم شیشه عایق حرارت است. اگر ساختمان ها مجهز به یک عایق حرارتی خوب باشند در این صورت انرژی گرمایی هدر نمی رود و در نتیجه اتلاف انرژی نخواهیم داشت.

اصوات مزاحم در خانه خیلی دردسر ساز است و خیلی ها حساسیت بالایی به آلودگی صوتی دارند. پس مهم است که بتوانیم محیطی بسازیم که در برابر آلودگی صوتی مصون باشد. پشم شیشه این امکان را برای ما فراهم می کند.

عایق بندی کردن دیوار ها امری طبیعی و روتین است در ساختمان سازی، پشم شیشه برای رسیدن به این هدف ما را یاری خواهد داد.

یک استفاده دیگر از پشم شیشه در ساختمان سازی برای نصب کاشی های سقف است.

مجاری لوله کشی ساختمان ها هم به عایق کاری نیاز دارند که در این مورد هم می توان از پشم شیشه استفاده کرد.

هنگام خرید پشم شیشه باید به ویژگی های ظاهری مهم نظیر روکش پشم شیشه، ضخامت، کیفیت و تراکم آن توجه کرد. جنس روکش پشم شیشه باید خوب و قابل قبول باشد. انعطاف پذیری پشم شیشه در کیفیت آن تاثیر گذار است و باید این انعطاف پذیری اندازه مشخصی باشد. اگر طول زیاد باشد و ضخامت کم در این حالت پشم شیشه انعطاف پذیر خواهد بود که مناسب است. پشم شیشه های استاندارد دارای الیافی با ضخامت بین 2.3 تا 4.6 می باشند. انعطاف پذیری کم موجب شکنندگی الیاف پشم شیشه و در نهایت از هم گسیختگی خواهد شد. مضاف بر این که در چنین حالتی خاصیت عایق بودن هم از بین خواهد رفت.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان پشم شیشه درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب پشم شیشه" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع پشم شیشه با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان خراسان رضوی داشته باشید. این که فروشندگان در استان خراسان رضوی چه نوعی پشم شیشه و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع پشم شیشه را در بین فروشندگان شهرهای استان خراسان رضوی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره پشم شیشه