دسته بندی ها

قیمت و فروشندگان انواع درب کشویی در استان خراسان رضوی

فروشندگان و مجریان درب کشویی و ریلی در استان خراسان رضوی

  • شرکت کیمیادرب تولید کننده درب آکاردئونی چوبی ، pvc و چرم در سراسر کشور آماده خدمت رسانی و ثبت سفارشات شما عزیزان می باشد
    آدرس: کلاهدوز

راهنمای انتخاب بهترین مدل درب کشویی در استان خراسان رضوی

درب کشویی خانه‌های امروزی در شهرها روز به روزکوچک‌تر شده‌اند و کمبود جا مشکلی است که بسیاری از ما با آن دست به گریبان هستیم. اما ظهور وسایل و ابزار مدرن و پیشرفته به کمک‌مان آمده‌ تا بتوانیم از فضای کوچک و محدود آپارتمان‌‌مان استفاده بهینه کنیم و مشکل کمبود فضا را تا حدی برطرف کنیم. یکی از انواع وسایل پیشرفته طراحی داخلی،درب‌های کشویی هستند. این نوع درب‌ها بسیار متنوع هستند و با استفاده از آنها می‌توان فضای مفیدآپارتمان‌های کوچک را افزایش داد و فضاهای بزرگ را هم به راحتی تفکیک کرد. در تمام فضاهای خانه اعم از اتاق خواب، نشیمن، سرویس‌های بهداشتی و آشپزخانه، بسته به نیاز، می‌توان از درب‌های کشویی استفاده کرد. یکی از مهمترین مزیت‌های این نوع درب‌ها این‌ست که هرگاه نیاز به تغییر دکوراسیون داشته باشید به راحتی می‌توانید با عوض کردن جنس و یا رنگ، آنها را بافضای جدید معماری ‌ان هماهنگ کنید. 
اگر تصمیم خرید این نوع درب را دارید به شما توصیه می‌کنیم،در صورتی که ساکن استان خراسان رضوی هستید،از بین انواع مختلف درب کشویی و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان خراسان رضوی  موجود هستند، با آنها تماس بگیرید.

ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون دات کام مشاهده نموده‌اید.


انتخاب درب کشویی در استان خراسان رضوی


درب کشویی دارای انواع متنوع، شیشه‌ای، آکاردئونی و تاشو، درب کشوئی پنهان شونده و درب کشویی دوتایی است. 
درب کشویی شیشه‌ای؛ این نوع دربها که در سه نوع شفاف، نیمه مات و مات ساخته می‌شوند، یکی از بهترین گزینه‌ها برای تفکیک فضاهای داخلی خانه هستند. انتخاب نوع شیشۀ درب کشویی به کاربری فضای تفکیک شده و سلیقه شما بستگی دارد. 
درب آکاردئونی و تاشو؛ مهمترین مزیت این نوع درب‌ دارا بودن دو ویژگی زیبایی و کارایی در کنار هم است. اگر فضای محدودی دارید، درب آکاردئونی انتخاب بسیار مناسبی است زیرا تنها زمانی که لازم دارید می‌توانید آن را باز کنید و زمانی که بسته است، فضا را اشغال نمی‌کند.
درب کشویی پنهان‌شونده؛ این نوع درب یکی از جدیدترین نوآوری‌ها در زمینۀ درب‌ها است، هم در ابعاد و اندازه‌های استاندارد وجود دارد و هم در اندازه دلخواه می‌توان سفارش داد. سادگی، کارآمدی ومقاومت، آن‌ها را به یکی از انتخاب‌های محبوب طراحان داخلی بدل کرده است. 
درب کشویی دوتایی؛ اگر فضای کافی در اختیار دارید،درب‌های‌دوتکه می‌توانند گزینه مناسبی باشند.این نوع درب‌ها نسبت به درب‌های دولنگه معمولی فضای کم‌تری را اشغال می‌کنند. درب‌های کشویی دو تکه هم در انواع شیشه‌ای و مشبک وجود دارند. 
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان درب داخلی درج نموده‌اند،توصیه می‌کنیم"راهنمای انتخاب درب کشویی" رامشاهده نمایید، تابهترین انتخاب را در میان انواع درب داخلی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان خراسان رضویداشته باشید. این که فروشندگان در استان خراسان رضوی چه نوع درب کشویی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند،عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع این محصول را در بین فروشندگان شهرهای استان خراسان رضوی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره درب کشویی