دسته بندی ها

دستگاه DVR در استان فارس

فروشندگان و مجریان دستگاه DVR ضبط تصویر دوربین مداربسته در استان فارس

  • فروش عمده و جزئی دوربین های مداربسته - کلیه خدمات دوربین های مداربسته و دزدگیر اماکن در شیراز و جنوب کشور دوربین مداربسته داهوا در شیراز دوربین مداربسته هایک ویژن در شیراز دزدگیر اماکن
    آدرس: پارامونت

راهنمای خرید دستگاه DVR در فارس

پس از ارسال تصاویر دوربین مداربسته توسط کابل یا به صورت تحت شبکه، نیاز به دستگاهی جهت ضبط تصاویر دریافتی می باشد. اگر دوربین مداربسته از نوع آنالوگ باشد، این تصاویر به وسیله دستگاه DVR ضبط می گردد. این دستگاه قابلیت ضبط تصویر بر روی هارد دیسک یا کارت حافظه (بدون نیاز به کامپوتر) را دارا می باشد.
دستگاه DVR که مانند یک کارت حافظه وظیفه ضبط تصاویر را بر عهده داراد، دارای تعداد ورودی های تصویر (کانال) متفاوتی از 4، 16 و 32 کانال است. دوربین های آنالوگ به وسیله کابل کواکسیال هریک به صورت مجزا به دستگاه DVR متصل می گردند.
اگر قصد خرید دستگاه DVR را دارید به شما توصیه می کنیم، در صورتی که ساکن استان فارس هستید، از بین برندهای مختلف دوربین مداربسته، دوربین و دستگاه های ضبط تصویر DVR و NVR را در شهر استان فارس جستجو نموده و درصورتی که نمایندگان فروش دستگاه DVR در استان فارس موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده دستگاه DVR را در وبسایت ساختمون دات کام مشاهده فرموده اید.
ویژگی های مورد توجه برای خرید دوربین مدار بسته در استان فارس
همانطور که میدانید، دوربین های تحت شبکه دارای کیفیت تصویر به مراتب بهتری در مقایسه با دوربین های آنالوگ هستند. با این حال هزینه نصب این نوع دوربین خیلی بیشتر از دوربین آنالوگ است و غالبا برای کنترل و نظارت بر فضاهای کوچک همچنان از دوربین آنالوگ استفاده می شود. با این حال عوامل متعددی از جمله لزوم نظارت از راه دور یا تنها ضبط تصاویر برای چک کردن در مواقع لزوم، در تصمیم گیری بین انتخاب دوربین آنالوگ و دوربین مداربسته تحت شبکه موثر است؛ به دنبال تصمیم گیری در انتخاب دوربین آنالوگ یا دیجیتال، دستگاه ضبط تصویر متناظر با آن یعنی دستگاه DVR یا NVR نیز انتخاب می گردد.
در صورتی که تصمیم به انتخاب دوربین مدار بسته آنالوگ گرفته اید، نتیجتا دستگاه DVR را برای ضبط تصاویر انتخاب خواهید کرد. وبسایت ساختمون شما را در انتخاب بهترین و مناسبترین نوع دستگاه DVRبا بهترین قیمت همراهی خواهد نمود.
پس از مطالعه راهنمای " انتخاب دستگاه DVR ضبط تصویر دوربین مدار بسته" و مطالب متنوعی که درباره دوربین مداربسته در وبلاگ وبسایت ساختمون برای شما مهیا کرده ایم، توصیه می کنیم با فروشندگان دستگاه DVR در استان فارس در تماس باشید، تا بتوانید بهترین انتخاب را در میان محصولات موجود بین فروشندگان استان فارس، داشته باشید.
این که فروشندگان دستگاه DVR در استان فارس چه نوع دستگاهی را از لحاظ تعداد کانال های آن (4، 8، 16 و 32 کانال) و سایر قابلیت های مهم آن موجود داشته باشند، از عوامل تاثیر گذار در خرید دستگاه DVR هستند. از طرفی همواره می توان قیمت انواع دستگاه DVR و انواع گارانتی های ارائه شده را در بین فروشندگان شهرهای استان فارس با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع دستگاه DVR در هر شهر استان فارس انجام داد. به یاد داشته باشید، همواره می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.
 

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون