دسته بندی ها

نمای اسپایدر

فروشندگان و مجریان در کرج

راهنمای بررسی و انتخاب نمای اسپایدر

شیشه از گذشته تا کنون یکی از متریال های پر استفاده برای معماران و طراحان داخلی بوده است. اما تفاوت کوچکی در استفاده از این متریال بین گذشته و حالا وجود دارد. قدیم از شیشه به عنوان یک متریال دکوراتیو و تزیینی استفاده می شد اما امروزه و در معماری مدرن نمای اسپایدر ظهور پیدا کرده است که مورد توجه و علاقه طیف وسیعی از طراحان می باشد.

اگر تصمیم به استفاده از نمای اسپایدر را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان البرز هستید، از بین انواع مختلف نمای اسپایدر در شهر کرج نمای اسپایدر با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در کرج موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید نمای اسپایدر در کرج، استان البرز

نمای اسپایدر چیست؟

نمای اسپایدر ساختاری فلزی از جنس استیل است. در این ساختار شیشه را با استفاده از اتصالات نقطه ای به سازه وصل می کنند. انتخاب جنس استیل به علت مقاومت بالای آن در مقابل رطوبت و زنگ زدگی است. شیشه اسپایدر جزء بهترین شیشه های بدون فریم به شمار می آید و علت نام گذاری آن به نام اسپایدر (عنکبوت) ساختار عنکبوتی شکل آن است. نمای اسپایدر بیشترین استفاده را در ساختمان های تجاری و اداری دارد. نکته جالب نمای اسپایدر این است که در آن سازه عمودی یا افقی نخواهید دید.

نمای اسپایدر از چه اجزایی تشکیل شده است؟

اجزای تشکیل دهنده نمای اسپایدر عبارتند از سازه اسپایدر، شیشه اسپایدر و یراق آلات اسپایدر، که در ادامه به توضیح هر کدام از آن ها می پردازیم.

سازه اسپایدر چیست؟

سازه ساختار اصلی است که دیگر قسمت های نمای اسپایدر را نگهداری می کند. جنس و نوع سازه در نمای اسپایدر اهمیت فراوانی دارد. سازه ها خود انواع مختلفی دارند:

سازه لوله ای ساده، سازه های خرپایی، سازه کابلی، سازه فضاکار، سازه با تیغه شیشه ای

شیشه نمای اسپایدر

شیشه اسپایدر مهم ترین قسمت نمای اسپایدر است. جنس این شیشه ها شیشه سکوریت 10 میل و یا لمینیت است. که شیشه های لمینیت ایمنی شان و البته مقاومت شان بیشتر است. همین ویژگی باعث شده است که قیمت به نسبت گران تری هم داشته باشند. به دلیل این که شیشه ها به کمک اتصال دهنده نصب می شوند پس نیازی نیست قاب و فریم داشته باشند. از ویژگی های مهم این شیشه ها این است که عایق خوبی برای حرارت، صوت و اشعه یو وی هستند. نوع آب و هوای منطقه ای که این سازه در آن جا استفاده می شود بر انتخاب نوع شیشه تاثیر گذار خواهد بود. به طور مثال برای مناطقی که ابری باشند استفاده از شیشه های لمینیت دو جداره شفاف پیشنهاد می شود و یا در مناطق آفتابی شیشه های مات و رنگی مناسب است. خصیصه دیگر شیشه های نمای اسپایدر ضد ضربه و گلوله بودن آن هاست.

یراق آلات نمای اسپایدر

این یراق آلات عبارتند از: اتصال دهنده، پنجه، نگهدارنده شیشه و گل پیچ

اتصال دهنده: از اتصال دهنده های استیل برای اتصال دادن به سازه های لوله ای استفاده می شود. این هدف با جوش های مخصوص محقق می شود. کار اصلی اتصال دهنده ها این است که سازه لوله ای را به پنجه ها وصل کنند.

پنجه: پیچ ها پنجه ها را به اتصال دهنده و سازه اصلی وصل می کنند.

گل پیچ: از گل پیچ برای جای دادن کابل یا شیشه استفاده می شود. شکل ظاهری گل پیچ، صلیبی شکل می باشد.

نحوه خرید نمای اسپایدر به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان نمای اسپایدر در کرج درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب نمای اسپایدر" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع نمای اسپایدر با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان البرز، شهر کرج داشته باشید. این که فروشندگان در کرج چه نوعی نمای اسپایدر و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع نمای اسپایدر را در بین فروشندگان شهرهای استان البرز با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر کرج انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون