دسته بندی ها

نمای فریم لس

فروشندگان و مجریان در کرج

  • مجری انواع درب های هوشمند مشاوره.طراحی واجرای انواع درب های اتوماتیک (کشویی.تلسکوپی و...) اجرای انواع شیشه های سکوریت اجرای کابین دوش حمام با یراق آلات تمام استیل
    آدرس: بنفشه

راهنمای خرید، بررسی و انتخاب انواع مدل نمای فریم لس

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که نمای زیبای یک ساختمان توجه تان را به خود جلب کند. نمای ساختمان شاید به نظر تان موضوعی با اهمیت کمتر از دکوراسیون و طراحی داخلی باشد اما واقعیت این است که نما تاثیر زیادی بر زیبایی کوچه و خیابان ها و در نتیجه شهر دارد. پس مهم است که به این موضوع هم اهمیت ویژه دهیم و هنگام ساختمان سازی به زیبایی نما توجه کنیم. همین موضوع معماران و طراحان را بر آن داشته تا به سراغ نما های زیبا و مدرن بروند و طرح های شان را مدام به روز کنند. این روز ها نما های شیشه ای کاربرد زیادی در معماری مدرن دارند و اگر چه در قدیم استفاده از شیشه در ساختمان سازی محدود بود ولی حالا دامنه کاربرد آن وسیع تر از قبل شده است. استفاده از شیشه موجب می شود که از انرژی خورشید به صورت بهینه استفاده شود، زیبایی خاص و منحصر به فرد دارد و کنترل کننده خوبی برای صدا می باشد.

اگر تصمیم به استفاده از نمای فریم لس را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان البرز هستید، از بین انواع مختلف نمای فریم لس در شهر کرج نمای فریم لس با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در کرج موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید نمای فریم لس در کرج، استان البرز

نمای فریم لس

نمای فریم لس از متداول ترین نما های شیشه ای می باشد. در این نما، قاب هایی از جنس آلومینیوم که شیشه را نگه می دارند بر روی فریم فولادی قرار می گیرند. لامل، شبکه ای از پروفیل های آلومینیومی است که روی دیوار خارجی قرار می گیرد. این قاب های آلومینیومی در ظاهر قابل رویت نیستند و این طور به نظر می رسد که نگهدارنده ای برای فریم لس وجود ندارد.

شیشه فریم لس

شیشه فریم لس شیشه دو جداره است. البته یکی از لایه های شیشه ای را بزرگ تر از دیگر لایه در نظر می گیرند. که لایه بزرگ تر با استفاده از چسب سیلیکونی به سازه فلزی می چسبد. اگر تماشای نمای بیرونی ساختمان برای تان اهمیت دارد پیشنهاد می شود که از نمای فریم لس استفاده کنید. این شیشه های دو جداره مورد استفاده در نمای فریم لس عایق خوبی برای سر و صدا های مزاحم و حرارت می باشند.

سازه فریم لس

سازه های فریم لس در رده های سازه های سبک به حساب می آیند. از دیگر مزیت های سازه فریم لس می توان به آسان بودن نصب آن اشاره کرد. برای آب بندی کردن و درزگیری نمای فریم لس از سیلیکون و چسب پلی یورتان استفاده می شود.

نمای شیشه ای زیبایی های خاص خودش را دارد و به همین دلیل توجه خیلی ها را به خود جلب می کند. زیبایی خیلی از افراد را ترغیب به استفاده از شیشه در نماسازی خواهد کرد. اما خب این متریال هم مانند هر متریال دیگری معایبی به همراه خواهد داشت. نمای شیشه ای اگر چه خیلی زیباست ولی در فصولی از سال که بارش باران و برف داریم به سرعث کثیف می شود و دسترسی برای تمیز کاری آن کار آسانی نخواهد بود. این تمیز کاری ها با صرف هزینه های اضافی هم همراه خواهد بود. گاه این هزینه های اضافی توجیه اقتصادی ندارد و خیلی ها آن را نمی پذیرند. از طرف دیگر در ساختمان هایی که نمای شیشه ای دارند خصوصا با شیشه های رفلکس، برق بالا تری مصرف می شود.

نحوه اجرای نمای فریم لس به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که اجرا کنندگان نمای فریم لس در کرج درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب نمای فریم لس" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع نمای فریم لس با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان البرز، شهر کرج داشته باشید. این که فروشندگان در کرج چه نوعی نمای فریم لس و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع نمای فریم لس را در بین خدمت دهندگان شهرهای استان البرز با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر کرج انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون