دسته بندی ها

سقف شیبدار و شیروانی در اصفهان

جستجوی سقف شیبدار در شهر اصفهان نتیجه ای نداشت
جستجوی سقف شیبدار در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای انتخاب انواع مدل های سقف شیبدار

هر بنایی نیاز به یک سقف دارد و انتخاب مناسب سقف باعث افزایش طول عمر و کاهش خسارت در بنا می گردد سقف یک بنا با توجه به موقعیت جغرافیایی و شرایط آب و هوایی منطقه انتخاب می شود. 
سقف های شیبدار در مناطقی که بارش باران در آنجا زیاد است بسیار مورد استفاده قرار می گیرد مانند مناطق شمالی ایران. آب روی سقف شیبدار با سرعت از روی بام ساختمان خارج می شود و کمک می کند آسیبی به بنا نرسد و بنا دچار نم ، رطوبت و یا نشتی آب نشود. پوشش های سقف شیبدار معمولا مشخصاتی مشابه هم دارند و بسته به نوع سقف شیبدار از آنها استفاده می شود. سقف های شیبدار نسبت به سقف های مسطح دارای وزن کمتری هستند و اجرا و نصب آنها آسان تر و سریع تر می باشد. 
از سقف های شیبدار معمولا برای سقف ویلا ، سوله ، آلاچیق و سر درب منازل استفاده می شود. استفاده ازسقف شیبدار نه تنها به عمر بنا و کاهش خسارت به بنا کمک می کند، بلکه باعث هرچه زیباتر شدن نمای یک ساختمان می شود ، زیرا در نمای ساختمان، نمایی به غیر از دیوار ها برای ساختمان ایجاد می کند و در داخل ساختمان، سقف بلند تر می شود، حجم داخلی ساختمان بیشتر می شود و اتاقی کوچکی که به اتاق زیر شیروانی معروف است، بسته به نیاز و سلیقه افراد در ساختمان ایجاد می شود. 
اگر تصمیم به خرید سقف شیبدار را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید، از بین انواع مختلف این محصول در شهر اصفهان سقف شیبدار با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در اصفهان موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید سقف شیبدار در شهر اصفهان، استان اصفهان


در مراحل اجرای یک سقف شیبدار، پس از اتمام اجرای سقف طبقه آخر، پوشش سقف شیبدار بر روی آن نصب می‌شود. سازه سقف شیبدار، معمولا برای اکثر سقف ها یکسان است و نوع پوششی که روی آن نصب می شود، نوع سقف شیبدار را مشخص می کند. پوشش های سقف شیبدار دارای انواع مختلفی هستند مانند آندولین، آندوویلا، شینگل، فورتیزا، دکرا، تایل و سفال، فلزی، چوبی و ورق گالوانیزه.
امروزه مصالح بسیاری برای پوشش های سقف شیبدار مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر این که عایق رطوبتی هستند، دارای ظاهری بسیار زیبا، مقاوم و سبک می باشند. معمولا زیر سازه سقف از انواع عایق های حرارتی، رطوبتی و صوتی استفاده می شود. 
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان سقف شیبدار در اصفهان درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب سقف شیبدار" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع این محصول با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان اصفهان، شهر اصفهان داشته باشید. این که فروشندگان در اصفهان چه نوع سقف شیبدار و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این محصول خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع سقف شیبدار را در بین فروشندگان شهرهای استان اصفهان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع این محصول در شهر اصفهان انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره سقف شیبدار