دسته بندی ها

ترمز پله در ارومیه

جستجوی ترمز پله در ارومیه نتیجه ای نداشت
جستجوی ترمز پله در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای خرید ترمز پله در شهر ارومیه ، استان آذربایجان غربی

با شیار دادن و تیشه کردن لبه پله ها در گذشته سعی داشتن تا از سر خوردن و لغزندگی روی پله ها جلوگیری کنند، که دوام کوتاهی داشت، زیبایی پله را کم میکرد و در روزهای سرد با جمع شدن آب داخل شیارها دچار یخ زدگی می شد و باعث لغزش روی پله ها بود. امروزه برای جلوگیری از لغزش افراد از روی پله ها، از نوار های ضد لغزش استفاده می شود که به آنها "ترمز پله" می‌گویند. برای جلوگیری از خطر سرخوردن، لغزندگی و حوادث ناشی از آنها بر روی پله ها، ترمز پله نصب می‌کنند و با این کار باعث کاهش خطر سقوط از پله ها می‌شوند. 
استفاده از ترمز پله نیازی به تراش دادن سطح پله ندارد و از ساییدگی سطح پله هم جلوگیری می‌کند. روی اکثر پله ها قابل نصب است و در گرما و سرما مقاوم می باشد. ترمز پله در انواع مختلف وجود دارد که بسته به نیاز مشتری و استفاده آن در داخل و خارج از ساختمان بر روی پله ها  نصب می‌شود.
اگر تصمیم خرید ترمز پله را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان آذربایجان غربی هستید، از بین انواع مختلف ترمز پله در شهر ارومیه، ترمز پله با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در ارومیه موجود هستند، با آن‌ها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون  مشاهده نموده‌اید.

خرید ترمز پله در شهر ارومیه ، استان آذربایجان غربی

نوار های ترمز پله در رنگ های متنوعی وجود دارند که برای استفاده در محل های مختلف و سلیقه های مختلف انتخاب می‌شوند. نظافت و نگهداری نوارهای ترمز پله آسان می‌باشد و در برابر آب و مواد شیمیایی مقاوم هستند. این نوارها بعد از این که عمر مفید آنها تمام می‌شود به راحتی از سطح پله قابل جدا شدن هستند. در حین تردد روی آن‌ها صدا نمی‌دهند و آلودگی زیر آنها جمع نمی شود. 
ترمز پله چند مدل دارد: ترمز پله پلاستیکی ، ترمز پله سمباده ای و ترمز پله آلومینیومی. ترمز پله لاستیکی از لاستیک مسطح تولید می‌شود  و برای نصب این ترمز پله، محل نصب را به چسب آغشته می‌کنیم و ترمز پله لاستیکی را روی آن می‌گذاریم بعد از چند دقیقه قابل استفاده است. برای فضاهای پر تردد و فضاهای بیرون از ساختمان استفاده می‌شوند. 
ترمز پله سمباده ایی، به صورت سمباده می‌باشد و برای نصب آن، پشت ترمز پله سمباده ایی چسب دارد، کاغذ پشت آن جدا می‌شود و به راحتی روی لبه پله چسبیده می‌شود. ترمز پله سمباده ایی در فضا های داخلی استفاده می‌شود. 
ترمز پله آلومینیومی به دو صورت عرضه میشود، تمام سطح پله را می‌پوشاند و به صورت نبشی لبه پله نصب می‌شود. برای محل های برفی و سرد بیشتر از ترمز پله آلومینیومی تمام سطح استفاده می‌شود و باید آن را بر اساس طول و عرض پله سفارش داد. 
بر روی برخی از ترمزهای پله، نوار شب نمایی طراحی شده که در تاریکی، محدوده پله را مشخص می‌کند و از سقوط روی پله ها جلوگیری می‌کند. ترمز پله در مدارس، بیمارستان‌ها، رستوران‌ها، مراکز خرید، ورودی ها، منازل، پله های اضطراری و هر پله‌ای که احتمال لغزش روی آن وجود دارد، قابل نصب و استفاده است.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان در ارومیه درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب ترمز پله" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع رایج این محصول، با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان آذربایجان غربی، شهر ارومیه داشته باشید. این که فروشندگان در ارومیه چه نوع ترمز پله را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این محصول خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع این محصول را در بین فروشندگان شهرهای استان آذربایجان غربی با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در شهر ارومیه انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره ترمز پله