خرید ترمووود در شهر رشت

فروشندگان و مجریان ترمووود در رشت

 • فروش _اجرا و خدمات پس از فروش محصولات ساختمانی : ۱- جاروی مرکزی ۲-رادیاتور قرنیزی ۳-چوب نما و فضای بیرونی (ترمووود) ۴-دیوار و سقف شیشه ای (متحرک) و پارچه ای (متحرک) ۵-شیشه رنگی دکوراتیو
  • ۰۹۱۱۷۹۸۱۰۶۳ - ۳۳۵۶۹۱۱۲ (۰۱۳)
  آدرس: بلوار ضیابری (فاز دو)
 • SUNTECH شرکت سانتک 10% - 15% واردکننده و توزیعکننده و مجری سیستمهای شیشه تاشو تخفیف ویژه سانتک فقط تا پایان سال جاری از تخفیف 10%تا 15%بهرمند شوید شیشه بالکن
  آدرس: شمال کشور

راهنمای خرید ترمووود در رشت

اگر چوب را در دماهای بسیار بالا، حدود صد و هشتاد الی دویست و پنجاه درجه سانتی گراد، با بخار گرما دهند، چوب فراوری شده یا ترمووود حاصل می‌آید، که به آن ترمو چوب هم می‌گویند. این محصول بسیار سازگار با محیط زیست است، در مقابل پوسیدگی و تغییرات دمایی بسیار مقاوم است، رنگی یکنواخت دارد، حشرات نمی‌توانند داخل آن نفوذ کنند و به آن آسیب بزنند، خشک است، ترک نمی‌خورد، در یک کلام، بسیار مقاوم است. از این نوع چوب برای نمای ساختمان‌ها، کفپوش‌های بیرونی خانه‌ها، کفپوش حیاط، آلاچیق، روف گاردن‌ها، در و پنجره، نرده پله، پاگرد، سونا، استخر و دکوراسیون داخلی استفاده می‌کنند. 
اگر تصمیم خرید ترمووود را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان گیلان هستید، از بین انواع مختلف چوب در شهر رشت ترمووود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در رشت موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده ترمووود را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

خرید انواع ترمووود در رشت، استان گیلان.

انتخاب نوع چوبی که از آن ترموود فراهم می‌شود خیلی مهم است. انواع چو‌ب‌ها، با توجه به هدف و کاربری، برای این منظور استفاده می‌شوند، از جمله کاج، بلوط و عش. انتخاب نوع چوب تاثیر بسیار زیادی در قیمت خواهد گذاشت. اما از هر چوبی برای هر منظوری و در هر اقلیمی هم نمی‌توان استفاده کرد. همین امر، لزوم مشورت با متخصصان را بیشتر از پیش مهم می‌نماید. 
نکته‌ی دوم ویژگی‌ها چوب مورد استفاده‌ی نهایی است. ضخامت نکته‌ی مهمی است که نیاز به بررسی کارشناسانه دارد. مثلا اگر ضخامت چوب را برای نما بسیار بالا بگیریم باعث افزایش وزن ساختمان می‌شود که می‌تواند مشکلاتی را در پی داشته باشد. رنگ آمیزی مناسب هم نکته بسیار مهمی است. جدا از بحث زیبایی، رنگ آمیزی صحیح و اصولی باعث افزایش مقاومت چوب در برابر اشعه یووی خورشید و همچنین در برابر ساییدگی، خوردگی و حشرات می‌شود. 
نکته بسیار مهمی دیگری که نباید به آن بی‌توجه بود چگونگی نصب است. نصب این چوب‌ها بخصوص بر روی نما، بسیار مساله تخصصی ‌است که استانداردهای خاص خود را دارد. به عنوان مثال، زیرسازی درست و اصولی نکته بسیار الزام آوری است. از نصب مستقیم آن‌ها بر روی فلز و دیوار باید جدا خودداری کرد، زیرا چوب و فلزی در تغییرات دمایی، رفتاری درست عکس هم نشان می‌دهند. فاصله‌ی پروفیل‌های زیرسازی، میزان قطر سیمان زیرسازی، مهار پیچ‌ها و فواصل آن‌ها و حتی جهت پیج کردن، نکات بسیار اساسی و استاندارد شده‌ای هستند. بحث طراحی و هارمونی هم که همیشه به جای خود باقی‌ست. و بالاخره ایمنی مساله‌ای است که به هیچ عنوان نمی‌توان سرسری از کنار آن گذشت. تمام این ظرایف و نکات اهمیت بکارگیری نیروهای حرفه‌ای و متعهد را گوشزد می‌کند. 
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان ترمووود در رشت درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب ترمووود" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع ترمووود با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان گیلان، شهر رشت داشته باشید. 

این که فروشندگان ترمووود در رشت چه نوعی ترمووود و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید این مدل چوب خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع ترمووود را در بین فروشندگان شهرهای استان گیلان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع ترمووود در شهر رشت انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.


3.57142857142857 (7 votes)

مطالب مفید درباره ترمووود

 • خصوصیات ترمووودها

  به چوب هایی که تحت شرایط خاص گرمادیده می شوند، ترموود گفته می شود. ترموودها جایگزینی بسیار مناسب برای چوب ه...
 • ترمووود چیست ؟

  با به کارگیری روش‌های مهندسی و فراوری مناسب، می‌توان عمر و دوام چوب‌ها را افزایش داد و آن‌ها را در برابر ...