دسته بندی ها

ترمووود فضای داخلی

توضیحات

ترمووود فنلاندی چیست؟
ترمووود فنلاندی، چوب درخت کاج (یا اش همان زبان گنجشک) جنگل های کشور فنلاند است؛ که با تکنولوژی فنلاندی (مورد قبول انجمن جهانی ترمووود؛ ، ترمو و به عبارتی فرآوری می شود تا دچار آسیب ناشی از عوامل محیطی همچون آفتاب ، باران و برف و تغییرات دما و حشرات نگردد.

ترمووود فنلاندی به علت ظاهر طبیعی و زیبا، در فضای داخلی منازل جهت مواردی چون دیوار تلویزیون ، سقف کاذب، کابین سرویس بهداشتی، گلدان ، فضای سونا و جکوزی، و همچنین در مکان های عمومی مانند لابی ساختمان ها ، دیوار راه پله ، دور آسانسور، داخل آسانسور ، فضای گل کاری و ... نیز مورد استفاده قرار می گیرد و به علت اینکه بصورت خودرنگ بسیار خوشرنگ می باشد می توان در فضای داخلی از ترمووود بدون رنگ استفاده نمود؛

علاوه بر تهیه ترمووود مناسب و با کیفیت ؛ شما نیاز به یک نصاب و مجری حرفه ای و آموزش دیده دارید تا استاندارد های نصب مانند فاصله گذاری مناسب بین چوب های ترمو و ... را رعایت کند تا بتوانید حداقل ۳۰ سال از کیفیت و زیبایی چوب های ترمووود خود لذت ببرید.

مجموعه طراحان توسعه کوشا ، با سابقه ده ساله در ارایه و اجرای ترمووود در استان گیلان؛ میتوانند در این زمینه مشاوره و محصول مناسب را به شما تقدیم نماید.

گروه های مرتبط

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای