دسته بندی ها

درب ضد حریق | قیمت انواع درب ضد حریق | ساختمون در رشت

جستجوی درب ضد حریق در رشت نتیجه ای نداشت
جستجوی درب ضد حریق در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای انتخاب ، بررسی و خرید درب ضد حریق در شهر رشت و استان گیلان

ویژگی های انواع درب ضد حریق کدام است ؟ ( ویژه شهر  رشت و استان گیلان )

دربهای امروزی بر خلاف گذشته، تنها به منظور ایجاد ارتباط بین دو فضا به کار نمی روند. برای نمونه درب ضدحریق علاوه بر کارکرد عادی، نقش بخش غیر فعال سیستم ایمنی ساختمان در برابر آتش سوزی را ایفا می کند. این درب ها امروزه در سراسر دنیا جزو استانداردهای ساختمان سازی برای هر ساختمان مسکونی، اداری، بیمارستانی، کارخانه ها، نیروگاه ها و هر فضایی که در آن امکان آتش سوزی وجود داشته باشد، است. استانداردهای درب ضدحریق در کشورهای مختلف متفاوت است.با این حال سه نوع استاندار رایج برای آن وجود دارد، UL آمریکا، LPCB انگلستان و VDSآلمان که هر سال توسط سازمان آتش نشانی هر کشور این استاندار بر اساس میزان زمان کاربردی و مفید بودن و مقاومت در برابر آتش در دمای 850 درجه سانتی گراد، به روز می شود.
اگر تصمیم خرید درب ضد حریقرا دارید به شما توصیه می‌کنیم،در صورتی که ساکن استان گیلان هستید،از بین انواعمختلف آندر شهر رشتدرب ضد حریقبا ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در رشت موجود هستند، با آنها تماس بگیرید.ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصولرا در وبسایت ساختمون  مشاهده نموده‌اید.


خرید درب ضد حریق در رشت، استان گیلان .


اولین و مهمترین مورد، داشتن استاندارد درب ضد حریق، چارچوب و اتصالات به کار رفته در آن است. مورد دیگر نوع کاربرد آن است. درب ضد حریق همانگونه که ذکر شد، هم به عنوان مانع در برابر دود و آتش عمل می کند،  هم می تواند خروجی امن برای افراد در هنگام آتش سوزی باشد. به عبارت دیگر، کاربردهای ذکر شده تعیین می کنند که درب در هنگام آتش سوزی به صورت خودکار بسته شود و با برای استفاده افراد باز شده و قابل عبور و مرور باشد. هسته اصلی درب ضد حریق،پشم سنگ است که مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت دارد و از طریق شبکه فلزی خاصی، در داخل درب ضد حریق ثابت نگه داشته می شود. اگر جنس روکش بیرونی در فلزی باشد، باید ضخامت آن 5 الی 6 سانتی متر و اگر چوبی باشد،ضخامت آن از یک و نیم سانتی متر شروع می شود. درزگیرهای درب ضد حریق دارای دو خاصیت عمده مانع دود بودن و انبساط در برابر حرارت اند که در صورت آتش سوزی، عملکرد خود را نشان می دهند.
علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان درب ضد حریقدر رشت درج نموده‌اند،توصیه می‌کنیم"راهنمای انتخاب درب ضد حریق" رامشاهده نمایید، تابهترین انتخاب را در میان انواع درب ضد حریقبا توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان گیلان، شهر رشتداشته باشید. این که فروشندگان درب ضد حریقدر رشت چه نوع درب ضد حریقرا موجود داشته باشند،عاملی تاثیر‌گذار در خرید این مدل درب خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع این محصولرا در بین فروشندگان شهرهای استان گیلان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع درب ضد حریقدر شهر رشت انجام داد. همچنینمی‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.


تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره درب ضد حریق