دسته بندی ها

لیست فروشندگان انواع مدل رادیاتور دکوراتیو در استان فارس

فروشندگان و مجریان رادیاتور دکوراتیو و تزئینی در استان فارس

  • اجرا و نظارت و طراحی کلیه امور مربوط به تأسیسات مکانیکی؛برق؛اتش نشانی گاز ساختمانهاو برجهای مسکونی و تجاری؛هوشمند سازی (BMS) واردات و نصب کلیه دستگاههای مربوط به تأسیسات حرارت مرکزی و تبرید
    آدرس: بلوار مدرس

راهنمای انتخاب, خرید و بررسی رادیاتور دکوراتیو در استان فارس

این نوع رادیاتور ها نمونه هایی جدید از رادیاتور هایی هستند که در قدیم مورد استفاده قرار می گرفت. امروزه استفاده از رادیاتور ها به دلیل سهولت نصب و استفاده از این وسیه گرمایشی خیلی بیشتر از قبل شده است به همین دلیل مهم است که انواع گوناگون این محصول را بشناسیم تا بهترین انتخاب را داشته باشیم.

اگر تصمیم به استفاده از رادیاتور دکوراتیو را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان فارس هستید، از بین انواع مختلف رادیاتور دکوراتیو در استان فارس رادیاتور دکوراتیو با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در استان فارس موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید رادیاتور دکوراتیو در استان فارس

انواع مختلف رادیاتور های دکوراتیو

رادیاتور های دکوراتیو دارای جنس های مختلفی می باشند: رادیاتور دکوراتیو شیشه ای، رادیاتور دکوراتیو سنگی، رادیاتور دکوراتیو استیل و رادیاتور دکوراتیو آلومینیومی.

رادیاتور دکوراتیو شیشه ای: رادیاتور های دکوراتیو شیشه ای همان طور که از نام شان پیداست سطح شیشه ای دارند که در ابعاد و اندازه های گوناگون روی دیوار نصب می شود. در حقیقت یک تصویر شیشه ای داریم که این تصویر متناسب با سلیقه مشتریان ساخته می شود. خوبی این رادیاتور ها این است که فضای کمی را اشغال می کنند. رنگ آمیزی شان به شیوه اتوماتیک انجام می شود و از لحاظ ایمنی مورد تایید می باشند. تمیز کردن رادیاتور های شیشه ای به این صورت است که پاک کننده های مخصوص روی شیشه اسپری می شود و سپس با حوله نرم لکه ها برداشته می شوند. نصب کردن این رادیاتور ها به هزینه کمی نیاز دارد چون کار خیلی راحتی است.

رادیاتور دکوراتیو سنگی: برای ساختن این رادیاتور های دکوراتیو از سنگ تراورتن استفاده می شود تا گرمای ایجاد شده به طور یکنواخت روی سطح آن پخش شود. مقدار مصرف انرژی در این رادیاتور ها پایین است و معمولا برای جا حوله ای از آن ها استفاده می شود. مقاومت رادیاتور های دکوراتیو سنگی نسبت به مدل های شیشه ای بیشتر است اما خب تنوع مدل ها کم است. برای تمیز کردن این رادیاتور ها هم می توانید از اسپری های پاک کننده و آب گرم و حوله نرم استفاده کنید.

رادیاتور دکوراتیو استیل: این رادیاتور ها مقاومت خیلی بالایی دارند به همین دلیل یکی از گزینه های مورد استفاده در اماکن عمومی می باشند. در جایی که رطوبت بالا باشد استفاده از این رادیاتور ها پیشنهاد می شود که دوام بالایی دارند. زیبایی این رادیاتور ها هم به دلیل استفاده از ابزار آلات استیل شیک، مورد قبول است و می توان با استفاده درست و به جا از آن ها زیبایی فضا را بیشتر کرد. رادیاتور های دکوراتیو دارای تعداد پره متفاوت هستند که تعداد این پره ها وابسته به میزان گرمایی که نیاز داریم مشخص می شود. گفتیم مقاومت این رادیاتور ها در برابر رطوبت بالا است. پس گزینه خوبی برای استفاده در حمام می باشند.

رادیاتور دکوراتیو آلومینیومی: این رادیاتور ها را به کیفیت بالای آن ها می شناسند و البته تحمل فشار در این نوع رادیاتور بالا است و مزیت دیگرشان پخش گرما به صورت یکپارچه می باشد. استفاده از رادیاتور های دکوراتیو آلومینیومی علاوه بر این که با سیستم لوله کشی ایران سازگار است موجب می شود که هزینه و مصرف انرژی پایین بیاید. البته هزینه اولیه خریدن این نوع رادیاتور ها بالا است. میزان نیاز به آب برای ایجاد گرما در این نوع رادیاتور ها پایین است و به دلیل سبک بودن وزشان می توان آن ها را به آسانی جا به جا کرد. دوام رادیاتور های دکوراتیو آلومینیومی زیاد است و مقاومت خوبی هم در برابر زنگ زدگی و خوردگی دارند.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان رادیاتور دکوراتیو درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب رادیاتور دکوراتیو" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع رادیاتور دکوراتیو با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان فارس داشته باشید. این که فروشندگان در استان فارس چه نوعی رادیاتور دکوراتیو و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع رادیاتور دکوراتیو را در بین فروشندگان شهرهای استان فارس با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون