دسته بندی ها

در اصفهان

جستجوی کفش ایمنی در شهر اصفهان نتیجه ای نداشت
جستجوی کفش ایمنی در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای خرید، بررسی و انتخاب انواع مدل کفش ایمنی

کسانی که در محیط های صنعتی کار می کنند روزانه بار ها جمله اول ایمنی بعد کار را می بینند. خیلی ها از کنار این جمله ساده می گذرند درحالی که اهمیت این موضوع خیلی زیاد است و عدم رعایت ایمنی خسارت های جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. اما همان طور که می دانید رعایت ایمنی هم مانند هر کار دیگری ابزار و تجهیزات خاص خودش را نیاز دارد. در صنعت ساختمان سازی کارگران ساختمانی کار سخت دارند و به تبع آن در معرض خطر های زیادی هستند. کفش های ایمنی یکی از تجهیزات مورد نیاز و البته فوق ضروری کارگران ساختمانی است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

اگر تصمیم به استفاده از کفش ایمنی را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان اصفهان هستید، از بین انواع مختلف کفش ایمنی در شهر اصفهان کفش ایمنی با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در اصفهان موجود هستند، با آن‌ها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای خرید کفش ایمنی در اصفهان، استان اصفهان

خطر هایی که کارگران ساختمانی را تهدید می کنند عبارتند از: برق گرفتگی، ریزش آوار، سقوط و.... کفش های ایمنی تا اندازه زیادی کارگران را در برابر این خطر ها حفظ می کنند. استفاده از کفش های ایمنی در حفظ بهداشت پا ها هم تاثیر گذار است.

جنس کفش های ایمنی چیست؟

جنس قسمت های مختلف کفش ایمنی با هم متفاوت است. مثلا رویه کفش ایمنی معمولا از جنس چرم طبیعی ساخته می شود که هم مقاومت بالایی دارد و هم ایمنی قابل قبولی. زیره کفش هم اهمیت فراوانی دارد. جنس زیره کفش های ایمنی اغلب پی یو، تی پی یو و یا لاستیک است. استفاده از کفه های فلزی و پلاستیکی با اهداف مختلف است. مثلا کفه های پلاستیکی مانع برق گرفتگی می شوند و یا کفه های فلزی مقاومت بالایی در مقابل سوراخ شدن دارند.

جنس بعضی از کفش های ایمنی نسوز است که موارد استفاده آن ها برای شرایطی است که دما و حرارت بالا باشد.

انواع کفش های ایمنی

کارگران مشغول به کار در صنایع مختلف موظف به رعایت قوانین ایمنی و در نتیجه استفاده از کفش های ایمنی هستند. لذا انواع مختلفی از این کفش ها با کاربری های مختلف وجود دارد که در هر صنعت بسته به هدفی که مورد نظرمان باشد از آن ها استفاده خواهیم کرد. انواع کفش های ایمنی عبارتند از:

کفش ایمنی کانداکتیو

استفاده از کفش های کانداکتیو خطرت ناشی از انفجار های جریان برق را کنترل و کم خواهد کرد.

کفش های ایمنی دارای زیره های لاستیکی

برای محیط هایی که حرارت بالایی دارند و یا اسیدی می باشند استفاده از این نوع کفش های ایمنی کاربرد دارد.

کفش های ایمنی دارای سرپنجه کامپوزیت

این کفش ها به دلیل این که در ساخت شان از فلزات استفاده نشده است عایق خیلی خوبی برای برق به حساب می آیند.

کفش ایمنی با سر پنجه فولادی با زیره پی یو یا پلی یورتان

این کفش ها را در محیط های نفتی و روغنی استفاده می کنند.

کفش ایمنی با سر پنجه فولادی با زیره تی پی یو- پی یو

از این کفش ها برای محیط هایی با حرارت بالا استفاده می شود.

استاندارد بودن کفش های ایمنی

کفش های ایمنی علاوه بر این که باید مقاومت بالایی داشته باشند و ایمنی را برای کارگران فراهم کنند باید راحتی قابل قبولی هم داشته باشند. کارگران قرار است ساعت های طولانی از این کفش ها استفاده کنند. اگر کفش ها آن طور که باید راحت نباشند افراد پس از مدت زمانی آن ها را کنار خواهند گذاشت. کفش ایمنی باید استاندارد باشد تا به پا ها آسیبی نرساند. استانداردی که برای کفش های ایمنی وجود دارد OHSA است. مطابق قوانینی که در این استاندارد تعریف شده است همه کارگران موظف هستند که الزامات ایمنی را برای جلوگیری از وقوع حوادث خطرناک رعایت کنند.

نحوه خرید کفش ایمنی به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان کفش ایمنی در اصفهان درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب کفش ایمنی " را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع کفش ایمنی با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان اصفهان، شهر اصفهان داشته باشید. این که فروشندگان در اصفهان چه نوعی کفش ایمنی و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع کفش ایمنی را در بین فروشندگان شهرهای استان اصفهان با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر اصفهان انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون