دسته بندی ها

اسپیسر (فاصله گذار) در اسلام شهر

جستجوی اسپیسر در اسلام شهر نتیجه ای نداشت
جستجوی اسپیسر در همه استان ها (کل کشور)

مشاهده قیمت انواع اسپیسر یا فاصله گذار در شهر اسلام شهر، استان تهران

فروشندگان و مجریان اسپیسر (فاصله گذار) در استان تهران

راهنمای انتخاب اسپیسر یا فاصله گذار در شهر اسلام شهر، استان تهران

اسپیسر در فارسی به معنای فاصله گذار است. از این مصالح در فونداسیون، دال‌ها، دیوارها، پی‌ها و خلاصه تمام احجام بتنی استفاده می‌شود. کاربرد آن‌ها این است که فاصله‌گذاری لازم برای میلگرد رعایت شود تا میلگرد‌ها به قالب نچسبند. لزوم استفاده‌ی آن‌ها بدین سبب است تا استانداردهای لازم، در خصوص پوشش دهی درست میلگرد و آرماتور بندی، رعایت شود. اگر این فاصله رعایت نشود، و میلگردها و آرماتورها به بتن بچسبند یا از آن بیرون بزنند، باعث می‌شود آن‌ها در مجاورت رطوبت و هوا قرار بگیرند و آسیب ببینند. بنابراین، در صورتی که بیرون‌زدگی و چسبندگی خارج از استاندارد باشد باید سازه را تخریب کرد و بتن‌ریزی را مجدد انجام داد. در نهایت، استفاد از اسپیسر باعث بالا رفتن کیفیت سازه و سرعت عمل در کار می‌شود.از اسپیسر در تمام پروژه‌های عمرانی اعم از ساختمان سازی، سدسازی، تونل سازی و پل سازی استفاده می‌شود.


اگر تصمیم خرید اسپیسر را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان تهران هستید، از بین انواعمختلف آن در شهر اسلام شهر،اسپیسر با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در اسلام شهر موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.


خرید اسپیسر یا فاصله گذار در اسلام شهر، استان تهران


اسپیسرها معمولا از دو جنس پلاستیکی و بتنی هستند. اما اسپیسرهای پلاستیکی در ایران معمول‌ترند. این نوع اسپیسرها، در عین‌حالی که معایب قابل توجهی دارند، بسیار ارزان هستند و سرعت کار را افزایش می‌دهند. در این میان، اسپیسرهای سقف و اسپیسرهای دیوار و فونداسیون با یکدیگر متفاوتند. علاوه بر این، اسپیسرها بر اساس شکل ظاهری هم دسته بندی می‌شوند. اسپیسرهای خورشیدی (گرد) مخصوص دیوار و ستون هستند. اسپیسرهای دوشبکه را برای سقف نصب می‌کنند. اسپیسرهای هارد فیکس (سنگین) و ماکس فیکس (سبک) هم برای سقف هستند. از انواع دیگر اسپیسرها می‌توان از فیکسپلیت، پلی‌چیر، ایزچیر و پلیت بار نام برد. هر کدام از این‌ها، هم کاربرد و خصوصیات ویژه‌ی خود را دارند. بنابراین، حتما به این مسائل در هنگام سفارش کالا توجه کنید و جنسی را انتخاب کنید که بیشتر از همه نیازهای شما را برآورده می‌کند. علاوه‌بر این، توجه به استانداردها و دستورالعمل‌ها هم نکته‌ی بسیار مهمی است که نباید از نظر دور بماند.

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان این محصول در اسلام شهر درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب اسپیسر" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع اسپیسر با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان تهران، شهر اسلام شهر داشته باشید. این که فروشندگان در اسلام شهر چه نوعی اسپیسر و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع این محصول را در بین فروشندگان شهرهای استان تهران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع اسپیسر در شهر اسلام شهر انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره اسپیسر

  • اسپیسر چیست؟

    اسپیسر چیست؟

    آیا با اسپیسر بتن و کاربرد آن آشنا هستید؟ اسپیسرها از ابزارهای مفیدی هستند که استفاده از آ...