دسته بندی ها

در سوادکوه

جستجوی اجرای سقف در سوادکوه نتیجه ای نداشت
جستجوی اجرای سقف در همه استان ها (کل کشور)

راهنمای انتخاب انواع مدل های اجرای سقف

سقف جز مهم ترین اجزای ساختمان است که با پیشرفت تکنولوژی روش های جدید و نوینی برای اجرای آن طراحی شده است. سقف برای هر خانه ای نیاز است تا آن را در برابر عوامل و شرایط محیطی حفظ کند. هم چنین سقف خانه به عنوان محافظی برای باران و برف عمل می کند و از ورود سرما و گرما به خانه جلوگیری خواهد کرد. برای اجرای سقف ساختمان بسته به کاربری که دارد روش های گوناگونی وجود دارد که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

اگر تصمیم به استفاده از سقف را دارید به شما توصیه می‌کنیم، در صورتی که ساکن استان مازندران هستید، از بین انواع مدل های مختلف اجرای سقف در شهر سوادکوه سقف با ویژگی‌های مدنظر خود را جستجو نموده و درصورتی‌ که نمایندگان فروش آن در سوادکوه موجود هستند، با آنها تماس بگیرید. ضمنا لطفا خاطر نشان شوید که اطلاعات مربوط به فروشنده این محصول را در وبسایت ساختمون مشاهده نموده‌اید.

راهنمای انتخاب انواع مدل های اجرای سقف در سوادکوه، استان مازندران

سقف متحرک

سقف های متحرک نمونه ای نو ظهور از اجرای سقف است که در معماری مدرن خیلی از آن استفاده می شود. سقف ایمن باعث صرفه جویی در هزینه و زمان اجرای کار خواهد شد و جز سازه های پرکاربرد به حساب می آید. در شرایط جوی متفاوت محدودیتی برای استفاده از سقف های متحرک وجود ندارد و این سازه عایق خوبی برای صوت و سر و صدا های مزاحم می باشد. مقاومت سقف های متحرک در برابر گرما و گرد و خاک هم بالا است.

عرشه فولادی

مزیت مهم این سقف سرعت بالای اجرای آن است و به همین دلیل در پروژه هایی که زمان اهمیت دارد می توان از این گونه سقف استفاده کرد. سقف عرشه فولادی سبک است و هم چنین مقاومت قابل قبولی در مقابل خوردگی دارد. علاوه بر این که اجرای عرشه فولادی تقریبا آسان است، ایمنی قابل قبولی هم دارد. مزیت دیگر عرشه فولادی امکان اجرای چند سقف به صورت هم زمان است که همین باعث صرفه جویی در زمان می شود. عرشه فولادی طول عمر بالایی هم دارد.

سقف کاذب

برای پوشش سقف اصلی و سازه ای از سقف کاذب استفاده می شود. متریال های مختلفی برای اجرای سقف کاذب به کار می روند که عبارتند از گچ، چوب و پی وی سی. هنگام اجرای سقف کاذب، بار اضافی بر روی آن اعمال نمی شود و بار اصلی را سقف اصلی تحمل می کند. از مزیت های سقف کاذب می توان به سبکی آن اشاره کرد و این که در زمان حوادث طبیعی نظیر سیل و زلزله آسیب رسانی اش کمتر خواهد بود.

سقف کوبیاکس

سقف کوبیاکس جز جدید ترین انواع سقف در صنعت ساختمان می باشد. سقف کوبیاکس بسیار شبیه به سقف دال دو طرفه است. اجرای این سقف به وسیله قرار گرفتن منظم گوی های تو خالی کنار یکدیگر انجام می شود. نقش گوی های تو خالی شبیه به نقش بلوک در سقف تیرچه بلوک است. سقف کوبیاکس با اجزایی چون بتن، آرماتور، گوی های تو خالی پلاستیکی و قفسه های مسطح  اجرا می شود.

سقف یوبوت

سقف یوبوت با هدف افزایش مقاومت ساختمان ها در برابر حوادثی چون زلزله و مصرف کمتر بتن و آرماتور به بازار ارایه شده است. یوبوت متریالی پلیمری به حساب می آید که پایه آن پلی پروپیلن است. استفاده از این ماده موجب سبک کردن دال ها در سقف می شود. استفاده از یوبوت در برج ها و ساختمان هایی که بلند هستند مزیت های زیادی به همراه دارد. از این سازه در مراکز درمانی و خدماتی استفاده زیادی می شود.

نحوه خرید سقف به چه صورت است؟

علاوه بر توضیحات جامعی که فروشندگان سقف در سوادکوه درج نموده‌اند، توصیه می‌کنیم "راهنمای انتخاب انواع مدل های اجرای سقف" را مشاهده نمایید، تا بهترین انتخاب را در میان انواع سقف با توجه به کارایی لازم آن برای شما، بین فروشندگان استان مازندران، شهر سوادکوه داشته باشید. این که فروشندگان در سوادکوه چه نوعی سقف و با چه مشخصاتی را موجود داشته باشند، عاملی تاثیر‌گذار در خرید خواهد بود. همواره می‌توان در سایت ساختمون قیمت انواع سقف را در بین فروشندگان شهرهای استان مازندران با هم مقایسه کرد و بهترین انتخاب را در بین انواع مختلف این محصول در شهر سوادکوه انجام داد. همچنین می‌توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیرامون انواع محصولات ساختمانی به قسمت مطالب وبلاگ سایت ساختمون مراجعه و اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید.

تهیه و تدوین توسط تحریریه ساختمون

مطالب مفید درباره اجرای سقف