دسته بندی ها

نمای شیشه ای ساختمان (کرتین وال - لامل )

توضیحات

برای اولین باری که به یک ساختمان نگاه میکنیم ظاهر و نمای آن ساختمان توجه ما را جلب می کند. نما، پوسته بیرونی هر ساختمان است و تاثیر مهمی در زیبایی و عایق‌بندی ساختمان‌ها ایفا می‌کند. نمای بیرونی ساختمان در واقع یک لایه محافظ برای ساختمان است که آن را در برابر شرایط مختلف آب و هوا محافظت می‌کند و نقش مهمی در زیبایی ظاهری ساختمان نیز دارد. طراحی نمای خارجی ساختمان مسکونی و تجاری به ظاهر محیط و منظره شهری هم شکل می‌دهد.
نمای کرتین وال یک نوع نمای شیشه ای به شمار می‌رود که ساختاری کاملا ایستا دارد. همین ساختار خود ایستا باعث شده تا در زمان فشار و یا هر گونه ضربه، تمامی بار اضافی بر روی شاسی‌ ‌های آن وارد شده و هیچ‌گونه باری به ساختمان اصلی وارد نشود و این موضوع قطعا در افزایش طول عمر و دوام سازه تاثیر بسزایی دارد.
در زبان فارسی معادل نمای کرتین وال، دیوار پرده‌ای است. نمای کرتین وال یک بخش کاملا مجزا و جداگانه از ساختمان اصلی است. از آن جایی که در این سازه به طور ترکیبی از متریال شیشه‌ای و آلومینیومی استفاده شده، به نمای کرتین وال، نمای شیشه‌ای آلومینیومی نیز گفته می‌شود.
باتوجه ‌به اینکه نمای خارجی ساختمان می‌تواند تاثیر بسزایی در محیط پیرامون آن داشته باشد، این روزها توجه ویژه‌ای به نمای کرتن وال می‌شود. چرا که این نما از زیبایی منحصربه‌فردی برخوردار است و می‌تواند جلوه‌ای خاص و ویژه به‌ظاهر ساختمان ببخشد.
مجتمع تولیدی صنعتی اروم آلیاژ از سال ۱۳۵۹ فعالیت خود را در صنعت آلومینیوم شروع کرده و اولین کارخانه احداث شده تولید پروفیل آلومینیوم در شمالغرب ایران است . مجتمع تولیدی صنعتی اروم آلیاژ در حال حاضر با نزدیک به نیم قرن سابقه در صنعت آلومینیوم یکی از بزرگترین، باسابقه ترین و موفق ترین شرکتهای برتر تولید کننده انواع پروفیل های آلومینیومی صنعتی، اختصاصی، ساختمانی در کشور است.
برای استعلام قیمت ودریافت اطلاعات بیشتر با شماره های کارخانه تماس بگیرید.
برخی از تولیدات و خدمات مجتمع تولیدی صنعتی اروم آلیاژ ارومیه :
تولید پروفیل آلومینیوم ساختمانی ( دوجداره ، ترمال بریک ، لیفت انداسلاید )، صنعتی ، اختصاصی
تولید و اجرا درب و پنجره دوجداره الومینیوم ، ترمال بریک و لیفت انداسلاید
تولید و اجرا نمای شیشه ای کرتین وال (لامل) ، فریم لس
تولید و اجرا لوور الومینیومی متحرک و ثابت
تولید و اجرا انواع توری پنجره (توری ساده و پلیسه ای)
تولیدکننده انواع دستگیره های اروپایی در و پنجره دوجداره و یراق آلات با نام تجاری آلوم فیکس
تولید و اجرای انواع مختلف سازه های الومینیومی
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای