دسته بندی ها

پرده زبرا

  • قیمت :

    ۴,۴۵۰,۰۰۰ تومان

    واحد قیمت : متر مربع

توضیحات

پرده کرکره آلومینیومی ساده
کرکره آلومینیومی در ۲ سایز ۲۵ میلیمیتری و ۱۶ میلی متری ساخته میشود که هر سایز با تنوع بیش از ۳۰۰ رنگ قابل دسترسی است . نگهداری و تمیز کردن راحت از ویژگی های پرده آلومینیومی میباشد از مزایای دیگر این کرکره تنوع رنگی بسیار زیاد قیمت مناسب است و همچنین کنترل بسیار ساده نور محیط بیرون میباشد. بسیار مناسب برای هر نور دکوراسیون با تنوع های رنگی بی نظیر میباشد و دارای دوام بالا و متریالی مقاوم است .

پرده زبرا
این پرده با تغییر زوایای مختلف و ایجاد نور در حالت متنوع محیط متمایزی برای شما به ارمغان می آورد ، تنوع رنگ این محصول تمام نیازهای شما را بر آورده می کند . جذابیت این پرده پارچه ای در دکوراسیون و آرایشی منحصر به فرد است که در ساخت هیچ محصولی تجربه نشده است. شیب اریب با تولید فضای زنده و پویا باعث افزایش کیفیت فضای داخلی است.
پرده های زبرا با قابلیت تنظیم روشنایی گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در دفتر کار و خانه می باشد . این پرده جزو پرطرفدارترین پرده های اداری و پرده خانگی میباشد. زیبای و نور نوارهای شیب دار حس جدیدی به شما خواهد داد.

پرده شید دو مکانیزم
در پرده شید دو مکانیزم ، دو پرده که کاملا مجزا از هم هستند در کنار هم و مکمل یکدیگرند. هر دو پرده با زنجیر و مکانیزم اختصاصی خود بالا و پایین میشوند. پرده زیرین همان پرده شید می باشد، پارچه این پرده از جنس پلی استر هست و میتواند حالت سایه ایجاد نموده و مانع دید از بیرون گردد. پرده ای که در جلوی کار قرار می گیرد دارای طرح ها و رنگ های مختلف است. جنس این پرده معمولا از تور و حریر میباشد و زیبایی خاصی و منحصر به فردی را به خانه و یا محل کار شما میبخشد و با توجه به دارا بودن طیف طرح ورنگ با هر نوع سلیقه ای سازگار است شما میتوانید از این پرده در سالن های پذیرایی ، اتاق خواب ، آشپزخانه ، اتاق کودک سالن کنفرانس و دفتر کار خود استفاده نمایید.

پرده های پارچه ای DK ( ساده به صورت تور و طرح دار به صورت چاپی )
نسل جدید پرده های توری عمودی به اسم DK که این نسل از پرده ها با کار بردی آسان ( نصب آسان ) رنگ بندی کامل ، قابلیت سایه ، روشن و تیره ، جنس پارچه ها محصول کشور ترکیه و به صورت وارداتی ، قابلیت شستشوی آسان ، مقرون به صرفه و در اندازه دلخواه شما بدون نیار به دوخت میباشد .
این پرده ها هم مناسب سالن های پذیرایی و هم اتاق خواب هستند ، توجه داشته باشید پرده ها حالت ریش ریش دارند ، همجنین شما میتوانید هر چند رنگی که مورد نظرتان هست کنار هم داشته باشید .
محاسبه بر اساس متر مربع می باشد باید در نظر داشت که ارتفاع زیر ۲ متر طول در این نوع پرده ها برابر با ۲ متر طول محاسبه می گردد .
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای