دسته بندی ها

تایل ترمووود کف

توضیحات

ترمووود فنلاندی چیست؟
ترمووود فنلاندی، چوب درخت کاج (یا اش همان زبان گنجشک) جنگل های کشور فنلاند است؛ که با تکنولوژی فنلاندی (مورد قبول انجمن جهانی ترمووود؛ ، ترمو و به عبارتی فرآوری می شود تا در محیط باز دچار آسیب ناشی از عوامل محیطی همچون آفتاب ، باران و برف و تغییرات دما و حشرات نگردد.

ترمووود کف چیست؟
ترمووود کف، چوب کاج یا اش فنلاندی است که با تکنولوژی فنلاندی (مورد قبول انجمن جهانی ترمووود؛ ، ترمو و به عبارتی فرآوری می شود.
نوع کاج بدلیل درصد بالاتر ترمو شدن، و جذب آب کمتر برای پوشش کف در فضاهایی که بیشتر آب و باران داریم مناسب تر است ؛ و نوع اش (یا زبان گنجشک) نیز بدلیل سخت تر بودن نوع چوب، برای پوشش کف مکان های پرتردد همچون رستوران ها مناسب تر می باشد.

تایل کف ترمووود، یک محصول آماده جهت اجرا در کف است؛ که نیاز به هیچ گونه زیرسازی ندارد و فقط نیازمند یک سطح صاف (از جنس سنگ، سیمان یا کاشی و ...) جهت چینش تایل ها می باشد.
یکی از مزایای مهم این تایل ها سهولت چیدن و برداشتن شان است؛ که به شما این اجازه را می دهد تا به راحتی جهت نظافت های دوره ای آن ها را جابجا کنید و یا جهت تنوع در مکان دیگری استفاده نمایید.

از این تایل ها در کف حیاط ، تراس، روف گاردن، دور استخر ، دور باغچه و ... استفاده می گردد.

مجموعه طراحان توسعه کوشا ، با سابقه ده ساله در ارایه و اجرای ترمووود در استان گیلان؛ میتوانند در این زمینه مشاوره و محصول مناسب را به شما تقدیم کنند.
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای