دسته بندی ها

ترمووود نمای ساختمان

توضیحات

ترمووود فنلاندی چیست؟
ترمووود فنلاندی، چوب درخت کاج (یا اش همان زبان گنجشک) جنگل های کشور فنلاند است؛ که با تکنولوژی فنلاندی (مورد قبول انجمن جهانی ترمووود؛ ، ترمو و به عبارتی فرآوری می شود تا در محیط باز دچار آسیب ناشی از عوامل محیطی همچون آفتاب ، باران و برف و تغییرات دما و حشرات نگردد.

ترمووود فنلاندی نمای ساختمان چیست؟
ترمووود فنلاندی مناسب نمای ساختمان ، چوب درخت کاج جنگل های فنلاند است که با تکنولوژی فنلاندی (مورد قبول انجمن جهانی ترمووود؛ فرآوری شده است .
چنانچه برای پوشش بخش هایی از نمای ساختمان مورد استفاده قرار گیرد، از پروفیل ترمووود کاج با ضخامت ۱.۵ تا ۲ سانت و عرض ۹ تا ۱۲ استفاده میگردد ؛ و همچنین میتوان برای ایجاد نرده و لوور در نمای ساختمان و پوشش دامنه سقف نیز از ترمووود استفاده کرد.

علاوه بر تهیه ترمووود مناسب و با کیفیت ؛ شما نیاز به یک نصاب و مجری حرفه ای و آموزش دیده دارید تا استاندارد های نصب مانند فاصله گذاری مناسب بین چوب های ترمو و ... را رعایت کند تا بتوانید حداقل ۳۰ سال از کیفیت و زیبایی چوب های ترمووود خود لذت ببرید.
مجموعه طراحان توسعه کوشا ، با سابقه ده ساله در ارایه و اجرای ترمووود در استان گیلان؛ میتوانند در این زمینه مشاوره و محصول مناسب را به شما تقدیم کنند.
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای