دسته بندی ها

بارانگیر شیشه ای مدل کابلی پیش ساخته

  • قیمت :

    از ۲,۳۵۰,۰۰۰ تا ۳,۲۱۵,۰۰۰ تومان

    واحد قیمت : عدد

توضیحات

فلسفه طراحی آراد استیل از طراحی و ساخت این محصول است در راستای ترکیب محصولات خود را با عناصر طبیعی و معماری است. بنابراین ما یک مجموعه مدرن از بارانگیر های استیل و شیشه را برای برآورده کردن سلیقه ها و نیاز های مختلف توسعه داده ایم که در هر محیطی قابل انطباق باشد. شیشه به خاطر شفافیت نور خورشید را به محیط داخل می رساند و مانع نفوذ آب به پنجره و جلو درب می شود. همچنین می توان با محافظ نانو عملکرد این محصول را بهبود بخشید و از تجمع خاک بر روی شیشه جلوگیری کرد. این بارانگیر های استیل و شیشه به دلیل قیمت مناسب ،مقاومت بالا، وزن کم، زیبایی و نصب آسان گزینه مناسبی برای ورودی مراکز تجاری، ورودی ساختمان های مسکونی ، بالای پنجره ها و کلیه تاسیساتی که در معرض بارش برف و باران و تابش نور خورشید قرار دارند می باشند.

شیشه سکوریت و لمینت
شیشه ساده از لحاظ ایمنی هیچ کارایی ندارد، یا بهتر است بگوییم خطرناک است تا ایمن. شیشه های لمینت امنیت و ایمنی بالاتری نسبت به شیشه سکوریت دارد. درست است که شیشه سکوریت در برابر ضربه مقاومت بالایی از خود نشان می دهد، اما در انتها شکسته می شود و فرو می ریزد. اما شیشه لمینت پس از شکسته شدن نیز بعنوان یک مانع فیزیکی مانع ورود افراد به ساختمان می شود.
بارانگیر شیشه ای تخت:
شیشه این بارانگیر در انواع شفاف (سوپر کلیر)، وایت وین ( کریستال)،ساتینا(مات ) آبی ، دودی موجود می باشد.
ابعاد شیشه ۷۰*۱۱۰ سانتی متر است و نقشه های فنی در تصاویر موجود می باشد. اگر قصد دارید این بارانگیر ها را در فضا به متراژ بزرگتر از ابعاد بارانگیر نصب کنید می توانید چند بارانگیر در کنار هم نصب کنید.

جزییات محصول
متریال: استنلس استیل ۳۰۴، شیشه
برند: آراد استیل ، ونوس شیشه
نوع شیشه: ۱۰ میل سکوریت با دیاموند براق، دو لایه ۶ میل لمینت سکوریت با دیاموند براق
رنگ شیشه: شفاف (سوپر کلیر)، وایت وین ( کریستال)،ساتینا(مات ) آبی ، دودی
ابعاد شیشه: ۷۰×۱۱۰سانتی متر مربع
یراق آلات:۲ قطعه اتصال شیشه به دیوار، ۲ قطعه اتصال شیشه به کابل، ۲ قطعه اتصال کابل به دیوار
بسته بندی: شیشه در قاب چوبی که توسط یونولیت و نایلون ضربه گیر محافظت می شود، یراق آلات در کارتون

سایر محصولات و خدمات ما

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای