دسته بندی ها

ارسال پیام به

       
ارسال پیام

پله معلق شیشه ای

  • قیمت :

    از ۷۰,۴۰۰,۰۰۰ تا ۸۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

    واحد قیمت : ۳ متر ارتفاع

ویدئو محصول

توضیحات

***برای مشاهده قیمت ها به سایت آراد استیل مراجعه نمایید.
شرایط اجرای پله معلق

اجرای پله معلق کف چوب(روس، راش و MDF به دیواره بتنی مستحکم ضخامت حداقل ۲۰ سانتی متر و یا فضای خالی حدود ۲۰ سانتی متر (برای شاسی پله) نیاز دارد، همچنین اجرای پله معلق شیشه ای فضای خالی حدود ۲۰ سانتی متر (برای شاسی پله) نیاز دارد.

در حالتی که از دیواره بتنی برای اتصال شیشه کمک گرفته می شود شاسی از ورق فولادی ۱۰ الی ۱۲ میل CNC شده (مطابق نقشه های کشیده شده از ساختمان) به دیوار بلت (bolt)می شود و اگر این دیوار بتنی وجود نداشته باشد با توجه به فضای کار شاسی از نبشی، ورق، میل گرد و گاهی ناودانی فولادی ساخته می شود .

مراحل اجرای پله معلق:

پله های معلق در دو مرحله اجرا می شود.

ابتدا از محیط (بعد از مشخص شدن کف ساختمان) نقشه برداری می شود وشاسی فولادی مطابق نقشه تولید و در ساختمان نصب می شود و بعد از اتمام پارت اول پروژه کارفرما می بایست دیواره را آماده کند.

بعد از آماده سازی دیواره توسط کارفرما و نقشه اولیه چک و اصلاح میشود و چوب و شیشه مطابق نقشه ها تولید میشود، سپس کف پله های چوب و یا شیشه نصب و هندریل کابلی یا نرده شیشه ای نصب می شود.
متریال محبوب کف این پله چوب شیشه لمینت سکوریت ۳ لایه می باشد.


***مراحل سفارش و اجرا:
مشاهده سایت آراد استیل و انتخاب مدل پله ، تماس با شرکت و تصمیم گیری درباره مدل ، نقشه برداری از محیط، ارسال نقشه های ۲ بعدی ، ارسال پیش فاکتور، واریز پیش پرداخت، تولید شاسی پله ، نصب شاسی پله، نصب کف پله و نرده با رضایت %۱۰۰ کارفرما ، تسویه فاکتور

*** جزییات و متریال ها
شاسی فولاد
جنس کف پله : شیشه ۳ لایه لمینت سکوریت
نرده:شیشه سکوریت ۱۲ میل ، کابل استنلس استیل ۳۰۴
طول پله: ۷۰ الی ۱۳۰
گام: ۱۶ الی ۲۲
قابلیت اجرا در مدل راستا و L
قطعات اتصال شیشه به پله از استنلس استیل ۳۰۴ تولیدی صادراتی آراد استیل

سایر محصولات و خدمات ما

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای