دسته بندی ها

میز و صندلی نماز و تحریر صنایع چوب ساج مدل ۶۴۷

توضیحات

دل : ۶۴۷
طرح میز و صندلی نماز و تحریر : سمن
ابعاد میز: ۸۰*۴۳*۶۵(سانتی‌متر) – ابعاد صندلی: ۹۰*۵۰* ۵۰(سانتی‌متر)
نوع چوب: چوب درجه یک روسی
کاملا دستساز
رنگ: گردویی تیره
جهت اطلاع از قیمت و مشخصات این محصول با ما تماس بگیرید یا از وبسایتمان www.sajwood.com دیدن فرمایید .
اهمیت نماز به اندازه ای است که از پیامبر اکرم (ص) روایت شده نماز ستون دین است ، بنابراین اهمیت نماز بر کسی پوشیده نیست و مسلمانان راه کمال خود را از طریق خواندن نماز پیدا می کنند ، علاوه بر این نماز خواندن در حقیقت نوعی تشکر از خداوند است .
پیشنهاد کاربرد: از قابلیت های این میز و صندلی با توجه به طراحی صفحه ی شیب دار میز جهت سهولت در سجده برای افراد سالمند،جانبازان،معلولان عزیز و کسانی که شرعا قادر به خواندن نماز به صورت ایستاده نیستند می باشد ، طراحی شده برای تمامی افراد از کوتاه قد تا بلند قد .
از دیگر کاربردهای میز و صندلی چوبی سنتی قابل استفاده در فضای هتل ها ، رستوران ها ، باغ و ویلاها ، برج ها ، آپارتمانها ، دکوراسیون داخلی منزل ، مکان های سنتی ، اقامتگاه بوم گردی و گردشگری ، مدارس ، دانشگاه ها ، شرکت ها و همچنین به عنوان میز و صندلی تحریر جهت طراحی ، مطالعه قرآن ، کتاب و کار با لپ تاپ و میز کار میباشد .
از ویژگی های این محصول چوبی وزن سبک و کم جا بودن آن است ، نمونه ی این محصول در مجتمع های فرهنگی و آموزشی بسیار مورد استفاده و استقبال قرار گرفته است .
ساخت این محصول از چوب طبیعی روسی با هنر گره چینی و به صورت دست ساز می باشد ، این میز و صندلی نماز میتواند هدیه ای مناسب برای پدو و مادر ، افراد سالمند و افرادی که به آن نیازدارند باشد .
ساعت کاری مجموعه : شنبه تا پنجشنبه ( ۸ الی ۱۸ )
ارسال سفارشات به داخل و خارج کشور

سایر محصولات و خدمات ما

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای