دسته بندی ها

طراحی و اجرای نمای ساختمان

  • قیمت :

    از ۵۰۰,۰۰۰ تا ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

نمای یک ساختمان به نوعی شناسنامه ساختمان محسوب میشود.نمای ساختمان چیزی است که در معرض دید عموم قرار میگیردو بیننده با دیدن آن نا خوداگاه تصویری در مورد داخل ساختمان و حتی سکنه آن در ذهنش نقش میبندد.پس بسیار اهمیت دارد که نما چگونه طراحی میشود.چه بسا ساختمان هایی که با هزینه بسیار و متریال های درجه یک ساخته شده اما بدلیل بی توجهی نسبت به طراحی نمای آن مورد استقبال قرار نگرفته و به اصطلاح روی دست مالک مانده و بفروش نرفته است.
در طراحی ساختمان موارد بسیاری از جمله تعداد طبقات،تعدادواحد ها،شمالی یا جنوبی بودن،تعداد درهای لازم برای ورود و خروج ماشین و انسان،اندازه پنجره ها،متریال مورد استفاده و ...اهمیت ویژه ای دارد و نمیتوان طرحی را که برای ساختمانی با مشخصات خاص خودش طراحی شده کپی کرد و انتظار داشت نتیجه خوب از آب در بیاید.چه بسا که یک تغییر کوچک در ابعاد پنجره های منجر به زشت یا زیبا شدن نما گردد.
واجب است قبل از احداث ساختمان طرحی دقیق از این جزییات داشت تا دانسته و حساب شده اقدام به نماسازی شود.
گاهی نیز نمای یک ساختمان فرسوده است و نیاز به تحولی درآن دیده میشود.اینجا مفهوم طراحی بیشتر از هر زمانی نمایان میشود.یک طراحی خوب میتواند هویت ساختمان را عوض کرده و آن را درچشم بیننده دررده ساختمان های نوساز یا حتی صفر نشان دهد.چه بسا که بتواند دربحث زیبایی موفق تر نیز عمل کند.
با صرف کمی وقت و سلیقه میتوان به نمایی در خور دست یافت که در ذهن مردم خوش درخشیده و اشتیاق و کنجکاوی آنان را در مورد ساختمان برانگیزد.
به طور کلی نماهای ساختمان به دو دسته مدرن و کلاسیک (نمای رومی)تقسیم میشود که هر کدام از آنها نیز طرفداران خود را دارند.
گروه بوم چین با استفاده از هنر طراحانی خوش ذوق و خوش سلیقه میتواند نماهایی ماندگار و زیبا را برای ساختمان شما خلق کند تا هر بیننده ای با مشاهده آن تصویری خوب و شایسته ازساختمان و دیگر اجزای آن در ذهنش نقش بندد.
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای