دسته بندی ها

طراحی و اجرای دکوراسیون منزل مسکونی،خانه،باغ،ویلا

توضیحات

امروزه با پیشرفت تکنولوژی معماری و راه های ساده برای زیبا سازی محیط دیگر فرسوده بودن فضا توجیه ندارد و حتما نشان دهنده ی ضعف و خالی بودن چیزی در چشم بیننده خواهد بود.چرا که اصل زیبا دوستی در نهاد بشر نهفته و ناخوداگاه بدنبال چیزی است که از مشاهده آن لذت ببرد و مسلما این لذت درمشاهده یک بنای فرسوده با دکور هایی آویزان و بهم ریخته نخواهد بود.لذا بسیار حائز اهمیت است محیطی که در آن هستیم دارای نقش و رنگی مطلوب و دکوری مناسب و زیبا باشد.
همچنین گاهی با تغییرات جزیی و کم هزینه میتوان محیطی کاملا نو و متفاوت را تجربه کرد و حتما نیازی به متحمل شدن هزینه های گزاف برای داشتن یک دکور خاص نمی باشد.گاهی با رنگ کردن دیوار ها یا استفاده از یک کاغذ دیواری مناسب میتوانیم شکل و شمایل فضا را عوض کنیم و حتی هویتی نو برای آن تعریف کنیم.در سطح وسیع تر گاهی لازم است دیواری برداشته شود یا فضایی تقسیم و بهینه شود.شاید با عوض کردن طرح سقف و رهایی از حوضچه های قدیمی آن که چند وقتی مورد علاقه ساختمان ساز ها قرار گرفته بود احساس آزادی بیشتری کنیم.
یا شاید بخواهیم برای داخل منزل طرحی لاکچری و کلاسیک را با زرق و برق بسیار را برگزینیم که دیدگان را مدتی خیره کند تا آنجا که حس داشتن یک قصر به فرد دست دهد.
به هر حال انتخاب با شماست. شما میتوانید یک محیط ساده و زیبا با سبک مینیمال یا یک محیط سلطنتی با ظرافت و وقاری بسیار به سبک کلاسیک یا یک محیط شاد و فرح بخش با رنگ هایی جذاب و متفاوت را با سبک میدترانه ای تجربه کنید.
گروه بوم چین آماده است تا با ارائه طرح های نو و بروز متناسب با مکان و سلیقه شما ،شما را در داشتن یک محیط زیبا و مورد پسندتان یاری رساند.
بسیار خوب است که قبل از تعیین مسیر لوله کشی در آشپزخانه هر ساختمان طرح سه بعدی از آشپزخانه و اجزا آن مشخص شود تا طراح با دستی باز اقدام به طراحی و بهینه کردن جانمایی اجزا آن نماید.در این صورت نتیجه کار بهتر و رضایت بخش تر خواهد بود.
گروه طراحی بوم چین با تجربه بسیار در این زمینه آماده طراحی و اجرای کابینت های روز با طراحی های مدرن و کلاسیک میباشد تا فضایی هر چه دلنشین تر را برای شما به ارمغان آورد.
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای