دسته بندی ها

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه سبک مدرن

توضیحات

همانطور که میدانید آشپزخانه از مهمترین اجزا هر خانه محسوب میشود و از آنجا که کدبانوی خانه زمان زیادی از وقت خورا را در این مکان صرف میکند باید به طراحی این قسمت اهمیت ویژه ای داد به طوری که ضمن داشتن فضای کافی برای ظروف و وسایل اشپزخانه از یک طراحی زیبا وبروز هم برخوردار باشد تا با ایجاد فضایی مناسب و شایسته، خاطری آسوده را برای بانوان و دیگر اعضای خانه فراهم اورد.
گاهی لازم است فاصله بین گاز،یخچال،سینک بدقت مورد بررسی قرار گیرد تا از بهترین حالت قرار گیری آنها نسبت به هم اطمینان حاصل کرد چرا که این سه گزینه نقاط اصلی اشپزخانه محسوب میشود و رفت آمد بین اینها زیاد میباشد.پس لازم است حالت بهینه انتخاب شود به طوری که ضمن زیبایی کمترین زمان رفت و آمد به این موارد اختصاص بیابد.
به طور کلی طراحی آشپزخانه به دو دسته مدرن و کلاسیک (ممبران)تقسیم میشود که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند و بسته به فضای موجود و بودجه در نظر گرفته شده یکی از این دو سبک انتخاب میشود. هزینه کارهای کلاسیک و لاکچری به مراتب بیشتر از نوع مدرن آن میباشد و البته این دلیلی بر برتری این سبک نیست.چرا که این سبک بدلیل ظرایف و ریزه کاریهای خاص خودش چه در طراحی و جه در مرحله اجرا زمان بیشتری را میبرد.
بسیار خوب است که قبل از تعیین مسیر لوله کشی در آشپزخانه هر ساختمان طرح سه بعدی از آشپزخانه و اجزا آن مشخص شود تا طراح با دستی باز اقدام به طراحی و بهینه کردن جانمایی اجزاآن نماید.در این صورت نتیجه کار بهتر و رضایت بخش تر خواهد بود.
گروه طراحی بوم چین با تجربه بسیار در این زمینه آماده طراحی و اجرای کابینت های روز با طراحی های مدرن و کلاسیک میباشد تا فضایی هر چه دلنشین تر را برای شما به ارمغان آورد.

گروه های مرتبط

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای