دسته بندی ها

پله معلق چوبی با نرده شیشه ای

  • قیمت :

    از ۸۹,۹۲۰,۰۰۰ تا ۱۱۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان

    واحد قیمت : ۳ متر ارتفاع

ویدئو محصول

توضیحات

پله معلق چوبی:
برای مخفی سازی شاسی پله معلق کف چوبی به فضای خالی حدود ۲۰ سانتی متر نیاز است.این شاسی ورق فولادی باکس شده و کف های آن از پروفیل در کارگاه تولید می شود، سپس در محل پروژه نصب می شود.
بعد از اتمام کارهای ساخت ساز پروژه و مخفی سازی شاسی (قبل از مبلمان) ، کف پله های چوبی نصب می شود. متریال این کف پله ها فینگر جوینت راش یا روس وارداتی می باشد.
نرده پله های معلق معمولا به دو صورت اجرا می گردد:
نرده شیشه ای:
هندریل شیشه ای از مدرن ترین نرده ها در پروژه های لوکس مانند ساختمانی می باشد. این نوع هندریل با ویژگی های ظاهری خاص خود، رویکرد متفاوتی در دکوراسیون داخلی و خارجی ایجاد کرده است و به شما نمایی شفاف و بدون وجود مانع را ارائه دهد. نرده شیشه در پله های معلق به کنار توسط فیکس پوینت استیل به پله نصب می شوند و از ارتعاش کف پله ها جلوگیری می کند.
نرده کابلی:
این مدل هندریل زیبایی خاصی به پله می بخشد و مسیر عبور در طبقات را ایمن می سازد و همچنین از ارتعاش پله نیز جلوگیری می کنند. هندریل کابلی یک حالت پوشش کامل و یک دست را در کنارهای پله ایجاد می کند که به افزایش ایمنی پله کمک می کند. در نرده های کابلی ، کابل(سیم بکسل های) استیل با یراق آلات استنلس استیل ۳۰۴ (ضد زنگ)در ردیف های عمودی و یک اندازه که با فاصله های مشخص در کنار یکدیگر به کف پله ها متصل می شوند.

سوالات متداول
۱) شاسی پله معلق مهار دیوار میخواهد یا خیر؟
شاسی پله معلق نیاز به مقاوم سازی پله ندارد، ولی شروع و پایان شاسی پله به تیر بتنی یا صفحه ی فولادی متصل شود.

۲)شاسی پله معلق به صورت اکسپوز نیز قابل اجراست؟
در صورتی که کارفرما نخواهد دیوار تخریب شود یا فضای کافی برای شاسی وجود نداشته باشد، شاسی را میتوان به صورت اکسپوز اجرا کرد.

۳) زمان اجرای شاسی در چه مرحله ای ساخت ساختمان انجام میشود؟
برای شاسی های درون دیوار، نیاز است که قبل از دیوار چینی شاسی اجرا شود.

۴) هزینه اجرای پله معلق به چه صورت محاسبه می شود؟
هزینه اجرای پله های معلق بر اساس تعداد کف پله ها محاسبه می گردد که با مراجعه به سایت آراد استیل قیمت انواع مختلف آن را بر اساس ۳ متر ارتفاع (۱۶ کف پله) مشاهده کنید.

سایر محصولات و خدمات ما

دیدگاه ها و سوالات
avatar
امیر شاه ولدی ۲۴-۱۱-۹۸ ساعت ۲۳:۵۳ پاسخ

سلام برای ویلای در حال ساخت در بومهن نیاز به پله پیش ساخته دارم

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
۵ امتیاز از ۱ رای