دسته بندی ها

کار استوپر

  • قیمت :

    از ۳۶,۰۰۰ تا ۷۷,۰۰۰ تومان

    واحد قیمت : عدد

توضیحات

نگهدارنده چرخ خودرو (متوقف کننده چرخ خودرو) (Car stopper)، کار استاپر و کار استوپر پارکینگ آرتمیس پارکینگ
وسیله از جنس رابر یا لاستیک سان که بین چرخ خودرو تا دیوار یا خط انتهایی پارکینگ بر روی زمین نصب می شود و از برخورد ماشین با دیگر اتومبیل ها یا دیوار و موانع دیگر جلوگیری می کند.

نگهدارنده چرخ خودرو (متوقف کننده چرخ خودرو) (Car stopper)(کار استوپر) آرتمیس پارکینگ نتیجه سالها تجربه در تولیدو واردات لوازم پارکینگی مرغوب با متریال های درجه یک می باشد.

متوقف کننده خودرو (کار استاپ، استوپر پارکینگی ماشین) CAR STOP(car stopper,wheel stop,stopper)

همواره قرار گرفتن صحیح در جای پارک ماشین در پارکینگ باعث نگرانی رانندگان بوده است. به طوری که گاهی برای قرار گرفتن در محل معین پارک خودرو در پارکینگ و تنگ نکردن راه عبوری دیگران دقایق زیادی زمان می برد.دغدغه برخورد نکردن با دیوار و خودرو روبرویی بر این ناراحتی می افزاید و گاه عامل بوجود آمدن صدمه هم به خودرو و هم به دیوار و ستون پارکینگ های پارکینگ می شود.این مشکل برای رانندگان اتومبیل هایی که به علت نداشتن دید کافی درفضای پارکینگ های کم نور و معمولا کم جا دوچندان است.امروزه با استفاده از محصول کاراستاپ(نگهدارنده چرخ خودرو در پارکینگ) یا همان wheel stopper (ازلوازم ایمنی پارکینگ )این معضل به سادگی قابل حل می باشد. نگهدارنده چرخ خودرو (متوقف کننده چرخ خودرو) (Car stopper)،محصولی است که بانصب آن در انتهای محل پارک خودرو در پارکینگ از برخورد ماشین با دیوار روبرو و یا برخورد با خودرو روبرویی کاملا جلوگیری می شود.راننده تنها لازم است که در جای پارک خود به جلو حرکت کند تا خودنگهدارنده چرخ خودرو (متوقف کننده چرخ خودرو) (Car stopper)(کار استوپر) آرتمیس پارکینگ او را توقف دهد.(با شنیدن صدای برخورد دو چرخ و از حرکت ایستادن ماشین پارک صحیح انجام شده)متوقف کننده چرخ خودرو (Car stopper)(کار استوپر) همچنین تعیین کننده ای در محل پارک خودرو ها در پارکینگ ساختمان ها و پارکینگ های عمومی دارا می باشد.

مزایای استفاده از متوقف کننده خودروگهدارنده چرخ خودرو (متوقف کننده چرخ خودرو) (Car stopper)(کار استوپر) آرتمیس پارکینگ

۱-با نصب کار استاپ پارک کردن صحیح همه خودرو ها به آسانی و بدون حادثه انجام می گیرد.(جلوگیری از برخورد با دیوار و ماشین جلویی)

۲-پارکینگ های مجهز به این محصول دارای زیبایی خاص (به دلیل شکل ظاهری) ونظم حاکم، برخوردارند(با نصب کار استاپ کسی اجازه ورود به محوطه پارک دیگران وایجاد مزاحمت را ندارد )

سایر محصولات و خدمات ما

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای