دسته بندی ها

چمن مصنوعی ورزشی

توضیحات

چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره

از چمن مصنوعی ورزشی چند منظوره برای بازی های مینی فوتبال، گلف، تنیس، راگبی، بیس بال، دومیدانی، بدمینتون، ورزش های همگانی، هاکی و اسکی روی چمن استفاده می گردد.
برای مینی فوتبال چمن‌ هایی با ارتفاع بیش از ۲۵ میلیمتر کاربرد دارد، البته بر روی چمنی کوتاه ‌تر از ۴۰ میلیمتر نمی‌توان با کفش استوک‌ دار بازی کرد و ضروری است برای بازی بر این نوع چمن، حتما از کفش های ورزشی تخت استفاده شود. در آن دسته از ورزش ها که برگشت توپ اهمیت دارد، مانند زمین تنیس، چمن با ارتفاع ۱۵ الی ۲۰ میلیمتر مناسب است. اگر کمی چمن بلندتر باشد برای بدمینتون و ورزش های همگانی به کار می رود.

ویژگی ها
یکنواختی سطح زمین در تمامی نقاط
طول عمر مفید حداقل ۱۰ سال
ساعات استفاده نامحدود از زمین
استفاده در تمامی شرایط جوی و اقلیمی
زیبایی و سرسبزی همیشگی
سهولت اجرا
صرفه جویی در هزینه های نگهداری
صرفه‌جویی در مصرف آب
کاربری و ایمنی بالا

انواع سیستم های چمن مصنوعی
۱. سیستم بدون شن
این سیستم به صورت بافت متراکم و بدون پرکننده تولید گردیده و برای زمین های هاکی، مینی ‌فوتبال، گلف، و چند منظوره مناسب است.
۲. سیستم شنی
این سیستم به جهت بهره‌گیری هر چه بیشتر از عکس العمل توپ با زمین، برای زمین های تنیس و همچنین مینی‌گلف، بیست‌ بال و دومیدانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
۳. سیستم ترکیبی شن و گرانول
از لحاظ ظاهر و کیفیت عملکرد، نزدیکترین سیستم به چمن طبیعی است که توسط فدراسیون بین‌المللی فوتبال (FIFA) مورد تایید قرار گرفته است. از این سیستم جهت بازی های رسمی در مسابقات فوتبال، مینی فوتیال، بیسبال، راگبی، پینت‌ بال و گلف استفاده می‌گردد.

دسته بندی محصولات چمن مصنوعی عبارتند از :
۱. چمن مصنوعی - چمن ورزشی چند منظوره
۲. چمن مصنوعی - چمن مصنوعی فوتبال
۳. چمن مصنوعی - چمن مصنوعی تزئینی

گروه های مرتبط

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای