دسته بندی ها

کاغذدیواری ارزان و قابل شستشو سفارشی

  • قیمت :

    از ۷۰,۰۰۰ تا ۱۲۰,۰۰۰ تومان

    واحد قیمت : رول ۵متزی

ویدئو محصول

توضیحات

چرا کاغذ دیواری؟

شاید تا چند سال پیش استفاده از کاغذ دیواری در دکور منازل خیلی مرسوم نبود و اغلب ما کاغذ دیواری را کالایی قدیمی در دکوراسیون داخلی حساب می کردیم. ولی در چند سال اخیر با ورود کاغذ دیواری های بسیار شیک و لوکس، استفاده از آن به عنوان یک کالای لوکس دکوراسیون در همه جای دنیا مرسوم شده است.
کاغذ دیواری تغییراتی در طرح و ظاهر دیوار ایجاد می کند که رنگ به هیچ وجه نمی تواند آنرا بوجود آورد. بر خلاف رنگ، کاغذ دیواری نقش و نگار برجسته دارد، از مخمل، اکلیل و بعضا نگین در دیزاین آن استفاده شده است و طرح های کاغذ دیواری سه بعدی جلوه خاصی به فضا می دهد. در ساخت کاغذ دیواری از متریال مختلف استفاده می شود و روکش وینیل آن قابلیت شستشو و ضد دوده بودن را به آن می دهد..

علاوه بر تنوع بسیار بسیار زیادی که طرح ها و رنگ های کاغذ دیواری دارد و زیبایی خاصی که در فضا ایجاد میکند، ماندگاری آن بسیار بیشتر از رنگ و دیوارپوش های دیگر است. برخلاف رنگ، کاغذ اصلا دوده نمیگیرد و رنگ آن عوض نمی شود. پارگی و خرابی کاغذ دیواری به مراتب کمتر از رنگ است و در صورت کثیف شدن با ماژیک، خودکار یا رنگ، می توان آنرا با آب و مواد شوینده (تاید، ریکا، صابون، وایتکس) شست.
هزینه کاغذ دیواری به نسبت دوام آن مناسب است و به نسبت تغییرات ظاهری و بصری که در دکوراسیون ایجاد میکند، مقرون به صرفه تر از بسیاری کالاهای دکوراسیون دیگر است.
مزایای کاغذ دیواری :

۱- صد در صد قابل شستشو (با مواد شوینده و آب گرم)

۲- ثبات رنگ (در مقابل نور خورشید)

۳- با دوام و عمر طولانی (بیش از ۲۰ سال)

۴- عایق رطوبتی و حرارتی

۵- ضد غبار

۶- پوشش مناسب برای رفع معایب دیوار

۷- اجرای طرح دلخواه و سفارشی در ابعاد آزاد

هر رول کاغذ دیواری چند متر مربع را پوشش می دهد؟

۱- اگر عرض رول کاغذ دیواری ۵۳ سانتیمتر ( و طول ۱۰ متر ) باشد، یک رول آن معادل ۵.۳ متر مربع است.و ۱.۵۳ سانت از طول رادر ارتفاع ۳ متر پوشش میدهد.
۲- اگر رول کاغذ دیواری با عرض ۷۰ سانتیمتر ( و طول ۱۰ متر ) باشد، یک رول آن معادل ۷ متر مربع است.و ۲.۱۰سانت از طول درارتفاع ۳ متر را پوشش میدهد.

سایر محصولات و خدمات ما

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای