دسته بندی ها

فروش آبگرمکن خورشیدی ۲۰۰ لیتری

  • قیمت :

    ۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان

    واحد قیمت : دستگاه

توضیحات

آبگرمکن خورشیدی (Solar water heating) دستگاهی است که با استفاده از نور خورشید انرژی لازم جهت گرم کرن آب خانگی را فراهم می کند. در آبگرمکن های خورشیدی دو نوع سیستم گرمایشی بر اساس نوع سیال یا هوا وجود دارد. انرژی گرمایشی در کلکتورهای سیستم ذخیره می شود.(کلکتور وسیله ای است که سیال درون آن توسط خورشید گرم می شود). در سیستم هایی که با سیال کار می کنند یک سیال ضد یخ درون کلکتورها جریان دارد و در سیستم های هوایی، هوا درون کلکتورها گرم شده و گرما را انتقال می دهند.
هر دو نوع سیستم حرارت و اشعه نور خورشید را جذب می کنند سپس آن را به منبع ذخیره داخلی انتقال می دهند. اگر سیستم نتواند حرارت لازم را فراهم کند، یک بخش کمکی گرمای لازم را تامین می نماید. آبگرمکن هایی که با سیال کار می کنند شامل منبع ذخیره ای می باشند و در سیستم های گرمایشی تابشی و بویلرهای آب داغ حتی پمپ ها و کولرها کاربرد دارند. هر دو نوع سیستم می توانند هوای اجباری فراهم کنند.
انواع آبگرمکن های خورشیدی تحت فشار و بدون فشار از حجم ۱۵۰ لیتر تا ۳۰۰ لیتر با برند Jiadele چین با کیفیت بسیار عالی و یکسال گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب
مشخصات تولیدات آبگرمکن های این شرکت به قرار زیر بوده :
لایه داخلی مخزن : استیل ضد زنگ sus۳۰۴-۲b به ضخامت ۰.۴۱
لوله تحت خلاء : QB-AL-SS\CU
لایه بیرونی مخزن : استیل با پوشش گالوانیزه با ضخامت ۰.۳۱ میلی متر
پایه : استیل با صفحه گالوانیزه شده با پوشش پلاستیک الکترواستاتیک ، ضخامت ۱.۵ میلی متر
ماده به کار رفته برای عایق کاری : پلی اورتان به ضخامت ۵۰ میلی متر
از این محصول عموما در مناطقی که امکان دسترسی به برق و یا سوخت برای گرم کردن آب وجود ندارد و یا مکانهایی که کاهش مصرف انرژی در آنجا مقرون به صرفه است مثل معادن ، عشایر کوچ نشین ، پارک ها و ... میتوان استفاده کرد .
اطلاعات تکمیلی درباره این محصول :
آب‌گرمکن خورشیدی ( Solar water heating) دستگاهی است که با جذب انرژی خورشیدی آب مورد نیاز را گرم می‌کند. استفاده از انرژی خورشیدی جهت گرم نمودن آب به جهت رایگان بودن این منبع عظیم انرژی، از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می‌باشد. سیستم‌های آبگرمکن خورشیدی Jiadele دارای تقسیم بندی‌های مختلفی است که عبارتند از :
۱-سری بدون فشار : دراین مدل از آبگرمکن ها از کلکتورهای تحت خلا به عنوان عنصر جاذب گرما استفاده شده است.درجه بالای خلا در لایه میانی ازاتلاف دمای آب جلوگیری کرده وقشر پوشیده بر روی لایه داخلی ،انرژی خورشیدی را به انرژی گرمایی تبدیل می کند
۲-سری تحت فشار : به دلیل کارکرد بافشار(بخاطر وجود پمپ) ، آب نیز با فشار خارج میشود،در این آبگرمکن آب بطور متوالی گرم شده وهرکدام از لوله ها می توانند به تنهایی کار کنند پس در این شرایط آبگرمکن حتی باشکستن چندین لوله بکارخود ادامه خوواهد داد .

سایر محصولات و خدمات ما

گروه های مرتبط

دیدگاه ها و سوالات
avatar
Vaheed ۳۱-۱-۹۹ ساعت ۱۰:۶ پاسخ

مجری ساختمان هستم
تصمیم گرفتم در ساختمانهای جدید از آبگرمکن خورشیدی حتما استفاده کنم
تشکر از شما

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
۲ امتیاز از ۱ رای