دسته بندی ها

آینه پخدار دکوراتیو

توضیحات

آینه های دکوراتیو در طرح ها و مدل های متنوع (سفارشی و آماده تحویل)
از زمانی که انسان نخستین، برای اولین بار تصویر چهره خود را در آب ساکن مشاهده کرد تاکنون، همواره یکی از پر رمز و راز ترین اشیائی که همیشه در کنار مابوده، آینه است.امروزه به دلیل کوچک شدن فضاها و زندگی در سوییت ها و آپارتمان های کوچک به کارگیری ترفندهای دکوراسیون و راهکارهای ساده اما هوشمندانه می تواند تاثیرات معجزه آسایی بر فضا داشته باشد.
استفاده از آینه و آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی فضا را بزرگ تر و روشن تر نشان داده و در عین حال ایده دکوری بسیار مناسبی برای منازل محسوب می شود.
امروزه شکل آینه ها نسبت به گذشته تغییر کرده و آینه های دکوراتیو با ظاهری متفاوت دکوراسیونی مدرن تر را برای منازل ایجاد کرده است. و زیبایی و کارآیی را به صورت تلفیقی و همزمان در منزل ایجاد می کند.
آینه ها عمق و بعد و نور را به فضا می افزایند و همانند پنجره دکوراتیوی هستند که می توانید آن را جا به جا کنید و در مکان مورد علاقه خود نصب کنید. هم چنین آینه ها منعکس کننده رنگ ها و طرح ها و اشیا هستند که به همین سبب فضا را بزرگتر جلوه گر می سازند.
علاوه بر خصوصیات موثر و کاربردی تحقیقات نشان داده است استفاده مناسب از آینه در آرامش و بهبود حالات روانی نقش موثری را ایفا می کند.
اکنون نه تنها به عنوان فقط آینه، بلکه بر اساس نوع آن، نقش وکارکردهای متنوع و بسیاری را در دکوراتیو مدرن ایفا می‌کند. بعضی از کار کرد های متعدد آن به شرح زیر است:
۱-کالایی زیبا و لوکس در فضاهای داخلی ۲- جهت کاربردی کردن فضاهای مرده ۳- به منظور بزرگ نشان دادن فضاهای کوچک۴- ایجاد فضایی خاص، منحصر به فرد و لاکچری ۵- طراحی دکور با آینه ۶- ایجاد محیطی خاص، قدیمی و آنتیک کاری فضا ۷- کاهش مصرف انرژی با نورکم و انعکاس بالا در محیط

سایر محصولات و خدمات ما

گروه های مرتبط

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای