دسته بندی ها

ملات فوری زیرسازی

توضیحات

این محصول بر پایه سیمان و رزینهای VEA طبق فرمولاسیون واکر آلمان، تولید می گردد، که با اضافه کردن افزودنی های خاص در ساختار این محصول، سرعت واکنش شیمیایی بسیار بالا رفته و ملات سریعا خشک می گردد.
این ملات قابلیت رقیق شدن با آب در نسبت های مختلف را دارا می باشد (حداکثر ۲۷ درصد) و بدون محدودیت در ضخامت، از ضخامت ۱ میلیمتر تا چندین سانتی متر قابلیت اجرا دارد و ترک نمی خورد و با سیمان واکنش شیمیایی برقرار کرده و بخوبی در آن نفوذ میکند.
این محصول با هدف آماده کردن زیرسازی سطوح بتنی و همچنین برای زیرسازی کفپوش های اپوکسی و پلی یورتان، زیرسازی پوشش های عایق کاری و ایزولاسیون و سایر پوشش هایی که فرآیند زیرسازی و خروج رطوبت آن، تاثیر منفی بر روی پوشش اعمال شده بعدی می گذارد، کارایی بسزایی دارد.
به دلیل خشک شدن بسیار سریع میتوان لایه بعدی را با فاصله زمانی کم بر روی آن اجرا نمود (حتی کمتر از ۲۴ ساعت). این ملات دارای قابلیت سمباده خوری عالی می باشد، و می توان سطحی کاملا صاف جهت اجرای لایه بعدی ایجاد نمود.
این ملات به صورت پودر طوسی رنگ می باشد که طبق استاندارد می بایست حداکثر با ۲۷ درصد آب مخلوط گردد و توسط لیسه اجرا شود. با در نظر داشتن دما و رطوبت هوا بعد از ۱۲ ساعت آماده سمباده خوردن می باشد. پیشنهاد می گردد این محصول در دو لایه اجرا شود، از طرف دیگر قبل از اعمال آن بر روی سطح و همچنین مابین لایه های ملات فوری زیرسازی، از پرایمر مربوطه استفاده گردد.
لازم به ذکر است در فصول سرد سال که سرعت واکنش پایین میاید، با افزودن کاتالیست به این محصول می توان سرعت واکنش را شدیدا افزایش داد.
لازم به ذکر است، سطح کار در زمان اجرا می بایست عاری از هر گونه گرد و غباری باشد، از طرف دیگر پیشنهاد می گردد، قبل از اعمال این متریال، سطح کار با آب آغشته و مرطوب گردد.
توجه گردد به علت خشک شدن سریع این محصول بعد از اختلاط با آب، فقط به اندازه مورد نیاز در هر مرحله کاری مخلوط گردد، چرا که بعد از مخلوط شدن با آب، واکنش انجام شده و قابل نگهداری نمی باشد.

 نگهداری و بسته بندی:
- یکسال تحت شرایط استاندارد (دور از نور خورشید و در جای خشک و محدوده دمایی ۲۵ درجه سانتی گراد)
ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای