دسته بندی ها

ارسال پیام به مهندسان مشاور اتوماسیون ساختمان آترینا

       
ارسال پیام

صفحه کنترل لمسی Busch-ComfortTouch

توضیحات

صفحه ی Busch-ComfortTouch یک شاهکار زیبا است که برای کاربر امکان کنترل، مشاهده اطلاعات سیستم و یک مرکز سرگرمی را فراهم می کند. با این صفحه شما می توانید یک چراغ را روشن/خاموش و یا دیم کرده، پرده ها را کنترل کنید، ذمای محیط را تنظیم کرده و یا ترکیبی از موارد قبل را در یک سناریو اجرا کنید. این عمل حتی می تواند توسط یک ریموت انجام شود. این پنل به منظور تامین امنیت دارای یک شبیه ساز حضور است که در هنگام ترک منزل می تواند طبق الگوی روزهای قبل و یا طبق تعریف کاربر تعدادی از روشنایی ها را مطابق با حضور اشخاص واقعی روشن/خاموش کند. در صورت نیاز این سیستم می تواند آلارمی مربوط به ورود شخص ناشناس را فعال کرده یا پیامی را به کاربر ارسال کند.

هنگامی که نیاز دارید ببینید چه کسی پشت در است به سادگی و با رفتن روی دوربین بیرونی توسط این پنل این امکان برای شما فراهم می شود و به سادگی امنیت افزایش می یابد. همچنین این پنل امکان اجرای فایل های صوتی و تصویری را به شما می دهد. شما می توانید پیام های صوتی و یا گرافیکی را برای اعضای خانواده روی این پنل قرار دهید. از امکانات آنلاین این پنل می توان به امکان دسترسی به ایمیل ها، بازار بورس، هواشناسی و ترافیک اشاره کرد. یا در صورت نیاز می توان یک آلارم را برای زمان بیدار شدن تنظیم کرد. همه ی این اعمال به سادگی و بدون اطلاعات خاصی توسط کاربر قابل استفاده خواهد بود. این سیستم در رنگ بندی های متنوع ارائه می شود.

استفاده از این پنل هوشمند بسیار ساده می باشد. ساختار منوهای این پنل برای استفاده راحت و پربازده طراحی شده است. اکنون این پنل امکان اسلاید کردن و سوئیپ را به کمک انگشت برای کاربر فراهم کرده است. این عمل باعث شده است به سادگی و سرعتِ اسمارت فون ها بتوان با این پنل کار کرد. این عمل جابجایی بین عملکردها را بسیار ساده و طبیعی کرده است.

اطلاعات تکمیلی

قابلیت های کنترلی: روشنایی ، دیمر ، سرمایش/ گرمایش ، پرده ، سیستم صوت ، ایمنی و تردد
امکانات: صفحه کنترل لمسی ۹ اینچ با کیفیت بسیار بالا
قابلیت کنترل کل ساختمان با تصویر واقعی هر فضا جهت کنترل سیستم های روشنایی ، پرده ، تهویه ، امینیت و ... اجرای سناریو های مختلف
امکان اتصال به اینترنت با شبکه بی سیم و با سیم
امکان دریافت e-mail
قابلیت دریافت RRS-feeds
قابلیت ضبط پیام های صوتی و تصویری
قابلیت نمایش تصاویر دوربین های مداربسته
امکانات مولتی مدیا بالا
امکان اعمال شبیه سازی حضور در ساختمان در سیستم های امنیتی
قابلیت کنترل دما در ۳۲ نقطه از ساختمان بصورت مستقل
قابلیت پخش مولتی مدیا از روی دیوایس های خارجی و تحت شبکه
امکان کنترل دستگاه از اینترنت
امکان تبدیل شدن به قاب عکس دیجیتالی در حالت Sceen Saver
تعداد پل های کلید: قابلیت کنترل کل ساختمان با تصویر واقعی هر فضا جهت کنترل سیستم های روشنایی ، پرده ، تهویه ، امینیت و ... اجرای سناریو های مختلف
قابلیت سناریو: قابلیت تعریف بیش از ۱۰۰ سناریو!
ریموت کنترل: قابلیت کنترل توسط ریموت IR
پورت ها: پورت ورودی SD-RAM و USB
تعداد مسیر های کنترلی: بیش از ۲۵۰ سرخط

لطفا هنگام تماس بگویید شما را در ساختمون دیدیم

گروه های مرتبط

ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 امتیاز ۱ز ۰ آراء