دسته بندی ها

انواع ترمز پله های Sorex

ویدئو محصول

توضیحات

محصولات ایمنی Sorex با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی در تولید، و پیشینه ی سی ساله ی تجارت، امروز به یکی از قدرتمندترین برندها جهت رقابت با محصولات ایمنی و بالاخص نوارهای ضدلغزش در سطح جهان تبدیل شده است.
گواهی تطبیق با استاندرد ASTM آمریکا که توسط مؤسسه بین المللی SGS سوئیس برای این محصول صادر گردیده است، گواه بر کیفیت محصولات Sorex در مقابل سایر محصولات موجود در بازار میباشد؛ همچنین این موضوع باعث افزایش چشمگیر قیمت های Sorex نشده و این امکان را برای مشتریان ارجمند فراهم می آورد که با نازل ترین قیمت موجود این محصولات را تهییه نمایند.
کاربری نوارهای ضدلغزش سوراِکس :
۱) راه پله و رمپ های ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری
۲) محیط های کارگاهی و صنعتی
۳) استخرها و سالن های ورزشی
۴) حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و کلیه سطوحی که در اثر وجود آب لغزنده محسوب میشوند.
۵) کلیه معابری که در شب از نور مناسبی برخوردار نیستند و در اثر تاریکی، مسیر حرکت غیرقابل تشخیص است. (سری نوارهای ضدلغزش شب تاب)
۶) بیمارستان ها، زایشگاهها، مراکز نگهداری از سالمندان و کودکان
۷) مدارس و دانشگاهها و کلیه محیط های آموزشی
۸) داخل قایق ها، کشتی ها، و ورودی هواپیماها
۹) اسکله ها، بنادر، ایستگاههای قطار و فرودگاهها
این محصولات به علّت ضخامت کمتر از ۱ میلی متر و تقریبا هم سطحی با کف و چسبندگی فوق العاده، ایمن ترین محصول برای جلوگیری از لغزندگی می باشند.
با توجه به مشکلات متعدد در سُرخوردن، در ابتدا استفاده از محصولات ضد لغزش برای از بین بردن این معضلات، ضرورت پیدا می کند، بطوریکه اتحادیه اروپا و انجمن HSE ( ایمنی و بهداشت محیط ) استفاده از این محصول را برای کلیه اماکن الزامی نموده است.
ما در کلینیک ایمنی سوراِکس شما را یاری خواهیم کرد تا با از بین بردن لغزندگی سطوح، امنیت جانی خود و دیگران را تضمین کنید و از استاندارد های جهانی (تامین امنیت جانی) بهره مند شوید.

گروه های مرتبط

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای