دسته بندی ها

انواع ترمز پله اصل سوراِکس با ۵ سال ضمانت

  • قیمت :

    از ۱۵,۰۰۰ تا ۱۲۰,۰۰۰ تومان

    واحد قیمت : متر طول

توضیحات

محصولات ایمنی Sorex با بهره گیری از بروزترین تکنولوژی در تولید، و پیشینه ی سی ساله ی تجارت، امروز به یکی از قدرتمندترین برندها جهت رقابت با محصولات ایمنی و بالاخص نوارهای ضدلغزش در سطح جهان تبدیل شده است.

گواهی تطبیق با استاندرد ASTM آمریکا که توسط مؤسسه بین المللی SGS سوئیس برای این محصول صادر گردیده است، گواه بر کیفیت محصولات Sorex در مقابل سایر محصولات موجود در بازار میباشد؛ همچنین این موضوع باعث افزایش چشمگیر قیمت های Sorex نشده و این امکان را برای مشتریان ارجمند فراهم می آورد که با نازل ترین قیمت موجود این محصولات را تهیه نمایند.

طبق آخرین آمارها، سالانه در حدود ۵۰۰۰ نفر در ایران در اثر لغزندگی در معابر لغزنده و فاقد پوشش های ضدلغزش بعضا دچار آسیب های جدی از ناحیه های مچ دست و پا، استخوان لگن، کتف، ناحیه فک و دهان و صدمات مغزی میگردند که ضرورت وجود این گونه محصولات را در کلیه معابر اعم از راه پله ها، رمپ ها، استخرها و غیره ملزوم مینماید.

کاربری :

۱) راه پله و رمپ های ساختمانهای مسکونی، اداری و تجاری
۲) محیط های کارگاهی و صنعتی
۳) استخرها و سالن های ورزشی
۴) حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و کلیه سطوحی که در اثر وجود آب لغزنده محسوب میشوند.
۵) کلیه معابری که در شب از نور مناسبی برخوردار نیستند و در اثر تاریکی، مسیر حرکت غیرقابل تشخیص است. (سری نوارهای ضدلغزش شب تاب)
۶) بیمارستان ها، زایشگاهها، مراکز نگهداری از سالمندان و کودکان
۷) مدارس و دانشگاهها و کلیه محیط های آموزشی
۸) داخل قایق ها، کشتی ها، و ورودی هواپیماها
۹) اسکله ها، بنادر، ایستگاههای قطار و فرودگاهها

این محصولات در ابعاد و اندازه های مختلف، جهت کاربری ها و استفاده های گوناگونی بکار برده می شوند که به علّت ضخامت کمتر از ۱ میلی متر و تقریبا هم سطحی با کف و چسبندگی فوق العاده، ایمن ترین محصول برای جلوگیری از لغزندگی می باشند.

با توجه به مشکلات متعدد در سُرخوردن، در ابتدا استفاده از محصولات ضد لغزش برای از بین بردن این معضلات، ضرورت پیدا می کند، بطوریکه اتحادیه اروپا و انجمن HSE ( ایمنی و بهداشت محیط ) استفاده از این محصول را برای کلیه اماکن الزامی نموده است.

باتوجه به مقدمه فوق الذکر و لزوم و اهمیت حفظ نعمت سلامتی، به دور از هرگونه شعار، شما را یاری خواهیم کرد تا با از بین بردن لغزندگی سطوح، امنیت جانی خود و دیگران را تضمین کنید و از استاندارد های جهانی (تامین امنیت جانی) بهره مند شوید.

گروه های مرتبط

ارسال دیدگاه در مورد این محصول / خدمت
 
 
 
 
امتیاز از ۰ رای