دسته بندی ها

ارسال پیام به پاتیران

       
ارسال پیام

درب پارکینگی استنلس استیل و چوب

ویدئو محصول

توضیحات

صنایع فلزی پاتیران با اعتقاد به تولید کالای ایرانی با کیفیت ، کارایی بالا و عمر مفید طولانی اقدام به طراحی و ساخت انواع درب استیل شامل : درب استیل لابی ، درب استیل پارکینگی ،درب استیل ورودی ساختمان و درب استیل مناسب اماکن تجاری نمود.
این گروه همواره متعهد به استفاده از بهترین متریال جهت ساخت انواع درب بوده است . محصولات پاتیران با توجه به زیبایی ، دوام و کیفیت نظر طیف وسیعی از فعالان صنعت ساختمان جلب نموده است
درب های شیشه و استیل : در این نوع درب ها میتوان با ترکیب انواع مختلف شیشه همچون شیشه سکورریت ،شیشه های تراش خورده ، شیشه تزئینی ،شیشه خفته و بلوک شیشه ای با استنلس استیل به طرح های زیبایی دست یافت .
نگهداری و نظافت استنلس استیل :
محصولات ساخته شده از استنلس استیل در مصارف آرشیتیکتی الزاما می بایست مورد نگهداری و نظافت قرار گیرند ، این پروسه شامل سه مرحله می باشد :
۱-نگهداری و نظافت اولیه : این مرحله پس از نصب درب صورت می گیرد که شامل جدا نمودن برچسب های محافظ و زدودن انواع آلودگی همانند مصالح ساختمانی و غیره و پک نمودن درب با استفاده از فوم و نایلون های ضربه گیر.
۲-نظافت در آستانه افتتاح ساختمان : در این مرحله پس از جدا نمودن ضربه گیر ها در صورت امکان درب را با استفاده از آب سبک شستشو دهید و در صورت تمایل از اسپری مخصوص استنلس استیل استفاده نمایید.
۳-نظافت دوره ای : دربهای استنلس استیل می بایست بصورت مستمر (حد اقل ماهیانه دو بار) با استفاده از آب سبک و انواع محلول های شوینده رقیق و فاقد ترکیبات کلریدی قابل شستشو و نظافت می باشد ، شایان به ذکر است اسپری های تمیز کننده استنلس استیل شرایط نگهداری و نظافت را تسهیل می کنند.
درب استنلس استیل ساخته شده ازبهترین متریال ،پروفیل ۳۰۴ تایوان باکیفیت ودوام عالی

گروه های مرتبط

ارسال دیدگاه یا سوال در مورد این مطلب
 
 
 امتیاز ۱ز ۰ آراء